PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658871}
7,2 12 660
ocen
7,2 10 1 12660
Paradoks
powrót do forum serialu Paradoks

Taki mały apel. Jeżeli przeczyta to ktoś, kto ma wplyw na drugi sezon paradoksu, to bardzo prosze
o interwencje!! Jest to rewelacyjny serial. Idealnie dobrana obsana, zaskakujace zwroty akcji. Nie
wiem komu przyszlo do glowy odwolanie drugiego sezonu.... Żal

joki15

Podnoszę,może czas płacić abonament,żeby powstał drugi sezon.

ocenił(a) serial na 8
karolekolszewski

Ja akurat płacę, chociaż tv prawie w ogóle nie oglądam. I wkurzają mnie te te wszystkie klany, szczęśliwe barwy, itp. I wkurza mnie to, że że telewizja publiczna kieruje się wyłącznie oglądalnością. Ech, szkoda gadać, Mam nadzieję, że drugi sezon Paradoksu jednak powstanie. I apeluję, żeby rola Ewy Skibińskiej była większa (może być kosztem pani Grycewicz)

ocenił(a) serial na 10
karolekolszewski

Z naszego abonamentu powstaja wlasnie takie tasiemce jak klan czy barwy szczescia... :/

ocenił(a) serial na 8
joki15

Ja mam nadzieję,że druga seria będzie.Przecież jest wątek zabójstwa Zielińaskiego i strażnika więziennego,w którym maczała palce Monika.Jest kto,kto tym wszystkim rządzi...no i musi sie wydac,że to Monika dzwoniła do Zielińskiego,żeby go ostrzec.

ocenił(a) serial na 5
Kalina102

Faktycznie skończyło się dość tajemniczo, ale mi to troch śmierdzi Oficerem. Pierwsza seria bardzo dobra a potem wychodzą jakieś międzynarodowe intrygi. Obawiam się że tu będzie podobnie.

ocenił(a) serial na 8
Maciejoks

Dobrzy by było,żeby nakręcili drugą serię,ale nie "mieszali" od nowa tylko pociągnęli wątek i wszystko wyjaśnili.Do tej pory serial dobry...oby nie schrzanili tego.

ocenił(a) serial na 6
joki15

to chyba GLINY nie oglądałeś

ocenił(a) serial na 6
maciej2801

Glina nie jest z ostatnich lat, niestety. Ten serial się skończył 5 lat temu! A przez ten czas z kryminałów nic lepszego od Paradoksu nie było.

ocenił(a) serial na 6
Szem

zależy co się rozumie pod pojęciem ostatnich lat

ocenił(a) serial na 9
joki15

zgadzam się w 100%tach.

ocenił(a) serial na 6
joki15

"Krew z krwi" jest najlepszym polskim serialem ostatnich lat.

ocenił(a) serial na 6
scarecrow_5

Owszem, nawet spoko, tylko ze oparty na zagranicznym formacie.
Ciężko uznać to za oryginalny polski produkt, to tylko kalka innego serialu, który prawdopodobnie i tak był lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones