PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658871}
7,2 12 661
ocen
7,2 10 1 12661
Paradoks
powrót do forum serialu Paradoks

Bo ludzie wolą oglądać klan, m jak miłość i inne denne seriale. A to jest jedyny Polski serial który
mi się spodobał zaraz po ptbullu także powiem wam, gońcie się wszyscy pseudo-kinomaniacy.

ocenił(a) serial na 9
skt84

na prawdę? skąd to info?

ocenił(a) serial na 8
achytysz

Było kilka artykułów na ten temat, szukałem w google jakichś informacji na temat drugiego sezonu i w pewnym momencie wyskoczył mi artykuł, że nie będzie sezonu drugiego bo paradoks obejrzało zaledwie 1,1 miliona ludzi. Domyślam się że pewnie serial był za skomplikowany dla gimbów, fanów zmierzchu, czy też fanów mroczków czy cichopek...

ocenił(a) serial na 8
skt84

Jeszcze nic nie jest przesądzone. Też czytałem te artykuły, ale niektóre wzajemnie się wykluczały. TVP 2 na samych reklamach zarobiło prawie 6 mil dzięki temu serialowi więc miejmy nadzieję,że 2 sezon jednak powstanie.

ocenił(a) serial na 8
GaragasRock

Mogliby chociaż się określić kiedy :(

ocenił(a) serial na 8
skt84

Najprawdopodobniej na jesień.

ocenił(a) serial na 8
GaragasRock

Oby Mortimerze, OBY!

skt84

Nawet nie żartujcie, że to koniec czwartkowych wieczorów z Bogusiem (?)....

ocenił(a) serial na 9
CytrynOOwkaxD

byyłaby to wlk szkoda rzeczywiście bardzo dobry serial moim zdaniem merytorycznie i klimatycznie nawet pzewyższający pitbulla który jest mom ulubionym polskim serialem kryminalnym..bogus wrócił w wlk stylu:))

ghost31

To prawda :)

ocenił(a) serial na 8
ghost31

Powiedziałbym "nie mów hop" bo zazwyczaj to kolejne sezony pokazują czy serial ewoluuje czy się stacza.

ocenił(a) serial na 9
skt84

masz racje ale ja nie rozstrzygam czegos czego nie widziałem..piszę o moich pogladach na stan rzeczy na dzisiaj..wszystko mozna spieprzyc oczywiście gline jabłonskiego i pasikowskiego..w 2 sezonie troche spierniczyli obinzyli loty jak jak sie poczyta troche to wiadomo dlaczego obcieli im budzet była walka aby wogóle powstał..jak pisosry siedza w publicznej to raczej paradoks..czy glina..maja ograniczone szanse..niestety mogłby polszit czy tvn w to zainwestować..ale jak znam zycie to wszelkie prawa bedzie miec tvp..zreszta kto odkupi 2 czy 3 eci sezon czegos co leciało na innym kanale..to dopiero byłby "Paradoks" hehehe Wesołych Świąt Pozdrawiam.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones