PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658871}
7,2 12 678
ocen
7,2 10 1 12678
Paradoks
powrót do forum serialu Paradoks

Na całe szczęście szósty odcinek zdominowała sprawa kryminalna :) Niebanalna, wręcz
genialna w swej istocie - dotychczas nie spotkałem się z podobną, a parę seriali już za
mną. Ojciec od kwestii z pomyleniem filiżanek wydał mi się lekko podejrzany, za bardzo
"radosny" (btw - genialnie dobrany aktor). Dobrze, iż miłosne perypetie przesunięto na
dalszy plan, od razu mniej irytowały. Jedyny zgrzyt fabularny w tym odcinku to wg. mnie
zachowanie pani Komisarz pod koniec odcinka. Postać zarysowana była jako działająca w
zgodzie z nawet najmniejszymi prawami, a tutaj odgadując rozwiązanie jedzie sama złapać
podejrzanego. Mało to logiczne biorąc pod uwagę, iż w poprzednich odcinkach bez nikogo
się nie ruszała.. Osobną kwestią jest Kapitan grany przez Witolda Dębickiego -
niesamowite z jaką wprawą odegrał w tym odcinku (i odgrywa w serialu) tak złożoną postać.
Odcinek zanotował dużą zwyżkę formy w porównaniu do poprzedniego odcinka. Czekam na
następny ;)

ocenił(a) serial na 2
krzysiek_j5

Niestety nie zgodzę się z tobą.
Wiele sobie obiecywałem po tym 6 odcinku, fabułę miał mieć ciekawą i liczyłem, że wreszcie serial się rozkręci i stanie się ciekawy. Niestety rozwiązanie położyło cały odcinek, porażka na całej linii... Spodziewałem się jakichś interesujących wątków, pokazania rozczłonkowanego ciała, nagiej i porwanej nastolatki, tożsamości zabójcy, która wbija w fotel, ale nawet taki pomysł umieli spier*olić..... jak już kroić na plasterki, to na plasterki...
Ten serial to szmira i już nie ma dla niego nadziei. Niech kończą go emitować jak najszybciej, bo jest coraz słabszy, zamiast stawać się lepszy.

ocenił(a) serial na 6
MrJigssaw

Jak dla mnie odcinek bardzo dobry , i chyba najlepszy

InVader86

Obejrzałam przez przypadek i od połowy:( Proszę o wyjaśnienie całego wątku z tą zamordowaną(?). O co chodziło z tą dziewczyną, którą znaleziono w piwnicy ojca?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones