PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658871}
7,2 12 661
ocen
7,2 10 1 12661
Paradoks
powrót do forum serialu Paradoks

Rewelacja

ocenił(a) serial na 8

Dla mnie rewelacja, najlepszy serial jaki powstal ostatnio i nie mam na mysli tylko polskich
seriali. Jestem pod wrazeniem. Bardo dobra gra aktorska wszyscy dali rade w szczegolnosi Linda
- jego wielki powrot. Natomaiast co do fabuly to rewelacja, serail wolno sie rozkrecal, ale w tym
przypadku to zaleta. Zakonczenie zaskakujace...

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 6
KaciorAlku

Do Gliny się nie umywa, ale skoro TVP od kilku lat nie chce zgodzić się na 3 sezon i uwaliło 2 to o czym my mówimy. Odsyłam do artykułu z 18 września 2012 który był w Metrze.
http://bi.gazeta.pl/im/1/12508/m12508311,TEMWA120918A.pdf

ocenił(a) serial na 10
KaciorAlku

"Paradoks" to naprawdę ciekawy serial. Może odcinki po drodze niektóre były wręcz infantylne (sprawa staruszków), to końcówka na najwyższym poziomie!

ocenił(a) serial na 8
KaciorAlku

Zgadzam się, że serial jest bardzo dobry. Obejrzałam go w dwa dni. I mam nadzieję, że jednak nakręcą drugi sezon. Jakieś klany, plebanie itp. ciągną się latami, a tu szkoda kasy na kilka dodatkowych odcinków, ech.

ocenił(a) serial na 10
Lost_in_movies

Ostatnio dobrym serialem byłła SFORA, PItbull mojej uwagi tak nie przykuł, a LINDA to boss!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones