PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658871}
7,2 12 642
oceny
7,2 10 1 12642
Paradoks
powrót do forum serialu Paradoks

ahhhh

ocenił(a) serial na 9

Ależ piękne WYPIER*ALAJ poleciało z ust młodego.A odcinek zaje*iście ciekawy.

killfrenzy8282

To prawda piękne :) też oglądam ... i może jestem naiwna ale mam nadzieję że będzie drugi sezon Genialny serial

ocenił(a) serial na 9
killfrenzy8282

Naprawde solidne kino, trzymające w napięciu, ciekawe wątki, każda postać ma swoje tajemnice. Nic dodać nic ująć mam tylko nadzieje ze ludzie się zreflektują i zaczną oglądać i nie zdejmą tego serialu za słabą oglądalność

ocenił(a) serial na 7
wojtar3

nie rozumiem tego serialu. O ile parzyste odcinki są coraz lepsze, to już nieparzyste zdecydowanie coraz gorsze.

zulombo

...to zależy dla kogo...piąty dla pań był pewnie najlepszy-Linda roniący łzy...pewnie się niejedna posikała z wrażenia....

użytkownik usunięty
killfrenzy8282

Wiedziałem że po słabym 5 odc mogę liczyć na coś dobrego w 6 odc. Naprawę fajny odcinek. "S********j z ust młodego ale i ta cała scena bijatyki młodego z panem niedoszłym pedofilem na prawdę super. Oby tak dalej

ocenił(a) serial na 9

Szkoda że znowu cały tydzień trzeba czekać :(

killfrenzy8282

nie trzeba :)....A odcinek wgniata na maxa.

CocoChanell

Jak to? :D

khloe

:D

ocenił(a) serial na 9
killfrenzy8282

Ujęcie gdy twarz pani inspektor odbija się w oknie od światła latarki- mistrzostwo:)

ocenił(a) serial na 8
marchena

Tak, mistrzostwo - przez chwile wydawalo mi sie ze ktos stanal za Dzoanna i lekko sie wystraszylem : O Generalnie cala scena koncowa w domu ojca - MIODZIO.

Eden

Kurczę, świetny odcinek. Poprzedni był trochę nudny, ale dzisiaj było naprawdę dooobrze. Świetna historia.

Szkoda tylko, że przyszłość serialu jest pod znakiem zapytania, bo widownia nie dopisuje :( Bardzo chciałbym zobaczyć 2 serię...

ocenił(a) serial na 7
damzian

ja chętnie obejrzę pozostałe odcinki, ale na drugą serię już zbytnio nie będę miał ochoty. Gdyby nie udział Lindy to w ogóle nie zainteresowałbym się serialem. Według mnie serial jest bardzo średni.

damzian

Mam nadzieję, że zrobią II sezon! "Ranczo" też było serialem z bardzo niską popularnością. Tv zrezygnowało z II sezonu. W międzyczasie tv powtarzało Ranczo, które stało się zapchajdziurą. I właśnie te powtórki sprawiły, że nagle mnóstwo osób go zaczęło oglądać i.. zobaczcie ile jest sezonów :D

Zgadzam się- odcinek genialny! Wkurzony młody- bezcenne :D

khloe

Ranczo i Paradoks to chyba trochę inna bajka, co :P ?

damzian

No inna :D ale miałam na myśli to, że może trzeba po prostu poczekać na sukces 'Paradoksu' :D

khloe

Wydaje mi się, że nie poznają się jednak. Paradoks jest dla wielu ludzi zbyt ambitny, niezrozumiały...

ocenił(a) serial na 7
damzian

czemu tak piszesz? wychodzisz z założenia, że jeżeli ty coś lubisz, a inni nie, to już oznaka ich niezrozumienia, braku ambicji? uważasz, że ty/my jesteśmy dobrzy, a inni są źli?
Ranczo to serial rozrywkowy, paradoks już mniej. Uwielbiam kryminały i wg mnie Paradoks jest mocno średni, więc zapewne jestem za mało ambitny aby go zrozumieć?

zulombo

Na filmwebie to dośc popularna gadka. Jeżeli ktoś czegoś nie lubi to zaraz jest posądzony, że się' nie zna', bla,bla,bla.... Wychodzę z założenia, że skoro film/serial jest pokazywany w ogólnodostępnej tv czy kinie, to skierowany jest do 'przeciętnego' widza, który ma prawo go nei zrozumieć, bądź nie mu się nie spodobać. I nie ma tu nic wspólnego inteligencja, czy znajomość/nieznajomość danego gatunku filmowego.

khloe

Ja nie mówię o podobaniu się. Chodzi mi oglądalność, która to niestety jest wyznacznikiem dalszego istnienia danego tytułu w TV, czy to talent show, czy to serialu. Dlaczego więc M jak Miłość zgarnia po 7 mln widowni, a taki Paradoks 1,2 mln ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones