PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658871}
7,2 12 660
ocen
7,2 10 1 12660
Paradoks
powrót do forum serialu Paradoks

świetna gra aktorów, klimat wszystko ok, czasami zbyt przewidywalne.. ale zakończenie heh nie powiem zaskoczony jestem! tak to jest jak to się mówi licho nie śpi.. w tym wypadku było trochę przyćmione i na koniec wypaliło z grubej rury! tu niby flircik z prokuratorem, i tak sobie na zaś osłonę robi.. a informowała stale o przebiegu działań i na koniec tak pięknie "pozamiatała" heh a ciężarówka to takie chyba westchnienie w stronę filmu Drogówka ;)

kto się zastanawia czy oglądać.. niech sięga po to bo warto wg mnie 9/10 bardzo dobry, tylko poprzycinany i skrócony do serialowego minimum.. a można było spokojnie pociągnąć po 90min każdy odcinek i by się dopiero porobiło.. 13 pełnych metraży heh a tak trochę zrywany jest i akcja przenosi się nagle do przodu

martwi mnie to że nie ma na razie mowy nic o 2 sezonie.. niby mała oglądalność i chyba odpuścili.. no tak ludzie pchają się do mroczków sroczków innych polskich mod na sukces a tu proszę.. wreszcie coś fajnego i ambitniejszego to się nie podoba.. choć sama praca bsw pokazana w sposób hmm co najmniej śmieszny :-D już ja to widzę taki romans policja vs bsw... nic dobrego z tego się nie urodzi na pewno heh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones