PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658871}
7,2 12 660
ocen
7,2 10 1 12660
Paradoks
powrót do forum serialu Paradoks

kurczę... tak po pierwszym odcinku - zdjęcia dobre, scenariusz nie najgorszy, zagrane
nieźle,
zainteresowanie widza tym co będzie dalej.

ale ku*wa, o co chodzi z tą muzyką i ścieżką dźwiękową ??
tak żałosne, tak dołujące i tak - w przeciwieństwie do tego co NA 100% zakładał sobie
autor
- nie wprowadzające kompletnie żadnego napięcia, a wręcz je niwelujące, momentami
denerwujące..

ocenił(a) serial na 2
James_House

Scenariusz nie najgorszy? Zagrane nieźle? Chyba oglądaliśmy inny odcinek. Dobrze grał tylko Linda. A scenariusz bardzo słaby.

ocenił(a) serial na 5
James_House

Zero akcji... chyba chcieli zrobić serial, który miałby kontynuować tradycje Pitbulla i Gliny ale coś chyba nie wyszło. Linda kreowany na złego gline bardziej śmieszył niż straszył (w porównaniu do takiego Pitbulla, sprawiało to wrażenie robionego na siłe).

Niektóre ujęcia i muzyka w niektorych momentach też troche jak z Pitbulla według mnie ;p

ocenił(a) serial na 5
eXeus

Poczekajmy może kolejne odcinki się rozkręcą.

ocenił(a) serial na 6
eXeus

Najlepiej daj 1 i nie oglądaj reszty bo po pierwszym odcinku wiadomo, że twórcy zapowiadali serial jako kontynuację twojego Pitbula i Gliny i Cie zawiedli, że nie było Dorocińskiego i Gajewskiego razem.

ocenił(a) serial na 5
sebek2000

A czy ja napisałem, że czekam na kontynuacje Pitbulla i gliny? Myśle, że poprostu tvp2 wiedząc jaka popularnością cieszyły sie te seriale chce zrobić coś podobnego. Nie ocieniłem na 1 więc nie wiem czego się czepiasz.... Dałem 5 bo według mnie na tyle teraz zasługuje(może zmienie jak się rozkręci), a Ty dałes 8 i ok. Nie można nawet napisać własnych przemyśleń bo zaraz ktoś zaatakuje. Podaj kontrargumenty zamiast pisać troche głupie posty nie wnoszące za wiele do tematu.

ocenił(a) serial na 8
James_House

JEZU dzieki, bylem pewny ze tylko ja jestem takiego zdania. Serial poki co mi sie bardzo podoba, ale muzyka to kompletna padaka. A w przypadku kryminalow czesto zwracam na nia uwage, moze nadawac klimat...ale niszczyc, tak jak to robi w "Paradoksie". Nie spodziewalem sie czegos na miare ostatniego soundtracka Reznora, ale nie myslalem ze bedzie tak slabiutko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones