Paradoks
powrót do forum 1 sezonu

Nietypowe sprawy i nietypowe ich rozwiązania wplecione w wewnętrzne przepychanki Policji.
Nawet pomimo, że już po kilku minutach wiedziałem "kto zabił". Dobre kino kryminalne. Niestety styl gry p. B. Lindy jednolity jak w 99% jego występów - wszystko jakby z "Psów" się jeszcze nie uwolnił przez 30 lat. Tylko w "Powidokach" i "Panu Tadeuszu" pokazał trochę inny styl gry aktorskiej. Jakubiak jak zwykle na 100% the best.

ocenił(a) serial na 8
yuve50

Nie no, będę się kłócił. A "Przypadek" Kieślowskiego i któraś część "Dekalogu", tego samego reżysera? A ten serial komediowy z Foremniak? Linda jest wszechstronny, to już nie jego wina, że producenci zatrudniają go, chcąc, żeby "grał Franza".

LukaszJarosz25

Zgadzam się pomimo, ze Linda ma jeszcze dużo więcej filmów, których nie wymieniłeś.

yuve50

No i mam dylemat, czy się za ten serial brać. Piszesz, że nietypowo, co mnie bardzo pociąga. Z drugiej strony nazwisko L. odrzuca mnie dalej, niż na księżyc... Hm...

yuve50

Za mało filmów z Linda obejrzałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones