PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128207}

Pasadena

7,7 1 397
ocen
7,7 10 1 1397
Pasadena
powrót do forum serialu Pasadena

Ej a nie interesuje Was dlaczego ten serial zapadł się pod ziemię?? Był dobry, naprawdę bardzo
dobry, muzyka, fabuła, wszystko. Minęło tyle lat od jego emisji na Polsacie bodajże i dalej siedzi
mi w pamięci i jak widać nie tyko mi, a pomimo tego tak ciężko o odcinki i muzykę...xD No jak
kamień w wodę...

Tunia_4

no właśnie. ja oglądałam go jako kilku letnie dziecko i do tej pory go szukałam. nareszcie znalazłam tytuł, a tu co? dupa, nie ma go nigdzie w necie...

rebelliousxx33

część odcinków jest na yt ;)

mmadelinee

nie sądzę by właścicielka postu to przeczytała, ale może jednak. ostatnio znów padł w oczy mi nagłówek pasadena i uznałam poczytać. ( na jednej ze stronek które przeglądam o filmach) było wspomniane o tym, że historia jest oparta na faktach a ta aktorka Barbara Babcock grająca Lillian Greeley jest z tą historią powiązana. znaczy tworząc serial myślano, że to tylko legenda jakaś. a podczas kręcenia i tak dalej zaczęto dochodzić do wniosku po różnych dowodach itp, że to działo się na prawdę. a właśnie rodzina tej aktorki jest z tym niby powiązana ;O nie wiem czy to prawda, nie pamiętam kurcze gdzie to znalazłam bo wkleiłabym tytuł. i właśnie dlatego wycofano ten serial jak i zdjęto z anteny. dlatego zaginęły prawie wszystkie informacje o nim.

rebelliousxx33

Ciekawa informacja ;D Jak oglądałam wywiady z Daną to mówiła, że serial wycofano z powodu niskiej oglądalności xDD

mmadelinee

musza się jakoś tłumaczyć. a jeśli to prawda to tłumaczyłoby to fakt, że wszystkie informacje o nim przepadły jak i on.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones