PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128207}

Pasadena

7,7 1 397
ocen
7,7 10 1 1397
Pasadena
powrót do forum serialu Pasadena

przecież to jest niemożliwe, żeby w necie nie było po nim śladu......
przecież to tylko 13 odcinków :/ czy ktoś wie, gdzie można go znaleźć ? jakiś torrent, bądź na jakimś serwerze ? jeśli ktoś znajdzie, to niech się podzieli.. na pewno więcej ludzi się ucieszy ;) pozdro

BazZz

Też poszukuję i nic ;(

ania1987

jest w internecie, jednak tylko z rosyjskim dubbingiem niestety. ale jak
ktoś zna rosyjski, to da się oglądać. szkoda tylko, że nie słychać
cudownego głosu Dany Delany. :(

SatineNic

minelo juz 1,5 roku, ale czy nie pamietasz adresu tej str z rosyjskim dubbingiem?

BazZz

sama go szukam i nic...
pamiętam że oglądałam go jako mała dziewczynka i podobał mi się lecz nie pamiętam go dokładnie... chciałam go zobaczyć jeszcze raz ale nigdzie go nie ma :(

ocenił(a) serial na 10
ewelka1988_88

no ja mam tak samo jak ewelka, dlaczego slad po nim zaginal? pamietam ze byl MEGA ZAJEBISTY

KULTjednostki

http://www.filestube.com/7f24963923e577a903e9/go.html
szukajcie pozostałych, bo na tej stronce, z której ściągałam już go nie ma

BazZz

mam wszystkie 13 odcinków ;) niestety rosyjski dubbing skutecznie uniemożliwia mi oglądanie.. niestety jak nie można było znaleźć w necie serialu, tak napisów do niego tym bardziej nigdzie nie ma :p a już się cieszyłem...

BazZz

może jeśli ktoś pomógłby mi znaleźć przynajmniej angielskie napisy, mógłbym wrzucić wszystko na jakiś serwer lub wypalić parę płytek i rozesłać tym najbardziej zainteresowanym...

ocenił(a) serial na 9
BazZz

mógłbyś podesłać? nawet po rosyjsku, jeśli jeszcze je masz:)

BazZz

http://www.filestube.com/72cqKXUtapQNIOGpzRMh8T/pasadena-s01e01-tvrip-xvid-reb.h tml

nie wiem czy działa ale na tej stronce jest całość, dopiero ściągam jak sprawdze napiszę coś więcej

monika2456

działa i do tego bez żadnego dubbingu ;)

BazZz

ale jak to sciagnac?? nie moge tego rozkminić ...

amarena_filmweb

oh shit ! tyle czekania, a kiedy nagle było - niespodziewanie przepadło ;) nie da się tego ściągnąć bo serwisy padły w związku z ACTA :/:/:/

zdążyłem ściągnąć tylko 3 odcinki :/
CZY KTOŚ ŚCIĄGNĄŁ WSZYSTKIE ?

BazZz

http://www.waz-warez.org/pasadena-2001-complete-t5760886.html
to ten koleś udostępniał te pliki, więc pewnie je ma.

ocenił(a) serial na 9
dupa_madzia

No i jak, udało się komuś gdzieś ściągnąć wszystkie odcinki po angielsku?

ocenił(a) serial na 10
BazZz

Ma ktoś jakiekolwiek info skąd wziąć ten serial ?albo może ktoś ma na twardym i byłby tak miły aby to wrzucić na jakiś serwer? obojętnie czy z rosyjskim dubbingiem czy jakimś innym

klaudiawtr

podpisuję się pod prośbą!

PannaPi

Temari00

Temari09

chomik

Temari09

tam są wszystkie 13 odcinków ale z rosyjskim lektorem

ocenił(a) serial na 10
Temari09

a można link ?

klaudiawtr

linku nie wstawie bo mi filmweb nie pozwala, nie moge

Temari09

po prostu wejdź na chomik-a i w wyszukiwarce wpisz Temari00, to będzie chomik z taką dziewczyną z anime w avatarze.

Temari09

Super, super, dziękuję!

ocenił(a) serial na 8
Temari09

ja znalazlam go z dubbingiem rosyjskim na kilku stronach i niestety jak sie nie zna rosyjskiego, to nie idzie tego oglądać :/ jak ktoś znajdzie po angielsku to pisać!!!

riolcia_001

szukam go od bardzo dawna i niestety bez skutku... aż dziwne, że nigdzie go nie ma... może napisać prośbę do jakiejś stacji o emisję...

ocenił(a) serial na 7
ewelka1988_88

Napisałem do stacji CBS Drama, niestety bez odpowiedzi, ale warto by było pisać po innych stacjach, przecież na 13 odcinków znalazł by się czas w jakiejś ramówce ?

ocenił(a) serial na 7
BazZz

Udało mi się chyba cudem znaleźć (niestety tylko) dwa odcinki po angielsku. Nie mam pojęcia skąd wziąć pozostałe 11 :/

ocenił(a) serial na 10
anthonyperette

Ja napisałam wcześniej do Polsatu z pytaniem czy może pojawi się kiedyś w ich ramówce Pasadenę, bo jest wiele osób chętnych, które chciałyby obejrzeć ten serial ale mi odpisali że obowiązuje ich tajemnica handlowa i nie mogą mi udzielić takiej odpowiedzi i żeby śledzić ich program. Może jakby tak sporo osób napisało do polsatu np to puściliby to choćby późno w nocy. Albo może jakąś petycję można by napisać tak jak w przypadku kevina na święta ?

ocenił(a) serial na 7
klaudiawtr

nie jest to głupi pomysł. Mogę puszczać nawet o 3 w nocy, bo teraz większość ma tv z funkcjami rec.
Tylko jak się teraz zabrać za taką petycję ?

klaudiawtr

boze pamietam jak w dziecinstwie oglądałem ten serial xDD z chęcią bym go zobaczył jeszcze raz, bo mam słabą pamięc i raczej niewiele z niego pamiętam. fajnie by było gdyby polsat wyemitował go znów

ocenił(a) serial na 8
anthonyperette

a mógłbyś napisać gdzie znalazłeś te 2 odcinki? zawsze to cos :/

ocenił(a) serial na 7
riolcia_001

wpisz w google pasadena 2001 online i wyskoczy Ci odtwarzacz ze strony dailymotion, tzn link do 1szego odcinka.

BazZz

W ogóle bardzo ciężko trafić chociażby na tytuł tego serialu (szukałam go parę lat, tytułu nie pamiętałam). Pamiętałam ogólny zapis fabuły, ale i tak za dużo nie pomagało. Teraz znalazłam tytuł, ale okazuje się, że nie ma opcji, żeby go obejrzeć, wielka szkoda... Pewnie będę raz na jakiś czas szukała w necie a i tu zajrzę, może ktoś odnajdzie jakiś link

BazZz

na dailymotion są wszystkie odcinki po angielsku u tego użytkownika: http:// www.dailymotion. com/user/y2jin99/1

ocenił(a) serial na 10
daria_1611

Wielkie dzięki !! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones