PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507876}
5,5 71
ocen
5,5 10 1 71
Past Life
powrót do forum serialu Past Life

OPIS SERIALU

ocenił(a) serial na 10


- "Past Life" – nowy dramatyczny serial opowiadający o psychologu i byłym detektywie nowojorskiego wydziału zabójstw, którzy starają się pomóc ludziom rozwikłać tajemnicze zbrodnie z ich poprzednich wcieleń. Główną rolę gra Kelli Giddish ("Damages").

darkwarezpl

Po więcej informacji zapraszamy na pastlife.com.pl :)

ocenił(a) serial na 1
PastLife

zajrzałem na tą stronkę obejrzałem zwiastun ,zapowiada się ciekawie ,zacząłem ściągać 1 odcinek ,zobaczymy

użytkownik usunięty
BOLOLAND

I niestety nie przekonamy się czy serial będzie dobry;) . Po 3 odcinkach przerwano emisję serialu, ciekawi mnie taka polityka. Czy serial od 1 odcinka musi być hitem żeby miał prawo bytu w tv?:)

użytkownik usunięty

Skoro oglądalność była tak niska, emisja była nieopłacalna. Po co ciągnąć na siłę coś nieciekawego?

ocenił(a) serial na 1

pomysł na serial dosć ciekawy ale czegoś brakowało.miałem nadzieję że się rozwinie ale z tego co mówicie to nie

ocenił(a) serial na 1
BOLOLAND

pojawił się 4 odcinek

BOLOLAND

co to za utworek sie zaczyna mniejwiecej pod koniec Odcinka: PILOTA (w miejscu jak ten CHLOPACZEK podchodzi do samochodu gdzie siedzi skuty gosc co porwal dziewczynki i dalej ten utworek leci w tle) PROSZE O TYTUL i wykonawce .. dziekuje z gory... ++ jaki utworek pod koniec odcinka drugiego po uniewinnieniu tego czarnego i pod koniec 3odcinka. dzieki................

darkwarezpl

co to za utworek sie zaczyna mniejwiecej pod koniec Odcinka: PILOTA (w miejscu jak ten CHLOPACZEK podchodzi do samochodu gdzie siedzi skuty gosc co porwal dziewczynki i dalej ten utworek leci w tle) PROSZE O TYTUL i wykonawce .. dziekuje z gory... ++ jaki utworek pod koniec odcinka drugiego po uniewinnieniu tego czarnego i pod koniec 3odcinka. dzieki................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones