Pati
powrót do forum 1 sezonu

Ogólnie o serialu

ocenił(a) serial na 8

Bardzo mnie cieszy, że zdecydowano się na zrobienie osobnego serialu o Pati, bo ta postać naprawdę na to zasługiwała. Z niecierpliwością czekałam na kolejne odcinki.

Najpierw wakacyjny kurort z piekła rodem, potem coraz więcej kolejnych dramatów i złych decyzji. Ciekawie było poznać historię Pati, zastanawiam się też, czy powstanie drugi sezon – np. o pierwszych latach spędzonych za kratami albo po jej wyjściu z więzienia (choć to zależy od tego, co przyniesie 3. sezon „Skazanej”). Inne postacie, np. Julita, Rulewscy albo Krystian, też były interesująco pokazane, poza tym bardzo podobał mi się też sposób kręcenia scen, a moją uwagę przykuły też stroje, szczególnie te Pati – dobrze, że jej ciuchy często się powtarzały, bo rewia mody byłaby tu kompletnie niewiarygodna. Jedynym minusem jest wg mnie podmiana głosu młodszej Pati, to kompletnie nie pasuje, słychać, że dorosła osoba udaje nastolatkę.

Ola Adamska jest tu po prostu rewelacyjna, jestem zachwyconą tym, jak stworzyła i poprowadziła tę postać. Pati jest jedyna w swoim rodzaju, ale też zastanawiam się nad tym, ile takich dziewczyn – w gruncie rzeczy wrażliwych, zdolnych, ciekawych świata i z natury dobrych – marnuje się przez życie w patologii, z której naprawdę trudno wyjść.

Fafikowa

Mam dokładnie takie same przemyślenia

ocenił(a) serial na 7
Fafikowa

o wiele lepsze to niż Skazana, która jest serialem naiwnym, głupim i pozbawionym realizmu, tutaj zdecydowanie się większość trzyma kupy.

ocenił(a) serial na 10
potter09

Też tak uważam. Serial lepszy od Skazanej. A słuchajcie, kojarzycie moment, gdy Pati usunęła ciążę? W którym odcinku to mogło być?

ocenił(a) serial na 10
olaolaola88

Ona bodajże nie usunęła ciąży tylko ją straciła

ocenił(a) serial na 8
olaolaola88

Ona straciła ciążę, a nie usunęła. To było w 4. odcinku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones