PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8585}
6,1 111
ocen
6,1 10 1 111
Paziowie
powrót do forum serialu Paziowie

Pamiętam, że serial miło się oglądało a muzyka w nim renesansowa była wyśmienita /uwielbiam renesansowe dźwięki :oD /

tommy_16

Pamiętam, że serial ten był wyświetlany podczas ferii zimowych (Kino Teleferii) w 1990 roku. Później jakoś nigdy na niego nie trafiłem. Z bohaterów najbardziej kojarzę przezabawną rolę Pana Edwarda Dziewońskiego oraz Panią Krystynę Tkacz w roli Pappacody.

oseltamivirum

Przypomniało mi się jak oglądaliśmy z kumplem za małolata właśnie w Ferie Zimowe i zawsze na podwórku umawialiśmy się na następny dzień mniej więcej w ten sposób:
- "to o której jutro przed blokiem?
- po Paziach
- ok! to jutro po Paziach przed blokiem":)
Pamiętam zawsze mi się muzyka podobała w tym serialu, a wczoraj się dowiedziałem, że robił ją mój ulubiony kompozytor Michał Lorenc:) niedawno pojawił się w necie jakby chciał ktoś sobie obejrzeć:) to tutaj:)
https://www.youtube.com/watch?v=bl7plFFykGI

Chunk

na cyfrowa tvp można obejrzeć

aviator48

Dzięki;-) ten link ode mnie powyżej już niedostępny.

Chunk

ten na cyfrowa tvp ma najwyższą dotychczasową jakość, uzyskaną prosto z negatywu taśmy filmowej, więc nic lepszego nigdy nie było od paziów. uprzednio dostępna była kopia z pozytywu w jakości SD, rozmyte bez szczegółów. Ten tytuł zrealizowany był na dość niskiej jakości taśmie filmowej więc szału nie ma,no ale nic lepszego się nie uzyska

aviator48

Masz link do tej cyfrowej może?

Chunk

wpisując cyfrowa tvp w google wyskakuje od razu. możesz też zamiast spacji użyć kropek i na końcu dopisać pl to od razu się załaduje....chunk

aviator48

Ok Dzięki :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones