PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95234}

Pełna chata

Full House
7,3 16 659
ocen
7,3 10 1 16659
Pełna chata
powrót do forum serialu Pełna chata

Holubilem podobne do wielu forumowiczow pozytywne wspomnienia o tym serialu, ale przy probie przypomnienia okazalo sie ze koszmarnie sie zestarzal. Zarty sa suche, aktorzy dzis mnie irytuja zamiast rozbawiac (Dave przoduje). Najlepszym podsumowaniem jest fragment wystepu solo Boba:

- Zapytajcie mnie o ulubiony odcinek "Pelnej chaty"
- Jaki jest twoj ulubiony odci...
- OSTATNI!

rozkminator

Coś w tym jest. Poza tym u mnie zmieniło się spojrzenie na Amerykę, to też trochę rzutuje. Późniejsze serie to pamiętam, że nawet w czasach pierwszej emisji już mniej mnie angażowały.

ocenił(a) serial na 3
libella

Zmiana typu "nie moge patrzec na trzech facetow mieszkajacych w jednym domu w San Francisco bez ironicznego usmieszku" czy tez "nie moge patrzec na tych ropopijcow siewcow demokracji"..? W sumie to oba punkty widzenia zapewne rzutuja na odbior - u mnie jest to przypadek pierwszy ;)

Moze inaczej oglada sie to majac dzieci, da sie przymknac oko na infantylny humor i tym podobne, ale jako 30letni bezdzietny nie potrafie wejsc ponownie do tej rzeki.

rozkminator

Oglądałam ten serial jako dzieciak. Teraz oglądam wszystkie sezony od początku i nadal go uwielbiam, może nawet bardziej, bo więcej rozumiem. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones