PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95234}

Pełna chata

Full House
7,3 16 654
oceny
7,3 10 1 16654
Pełna chata
powrót do forum serialu Pełna chata

Podobno mają powstać nowe odcinki serialu. Znów zobaczymy losy tej sympatycznej rodziny i ich przyjaciół. Z małą zmianą- siostry Olsen nie zgodziły dołączyć się do obsady (i w sumie to dobrze, bo już nie są tak urocze jak kiedyś). Główną bohaterką będzie teraz DJ, która została weterynarzem. :) Ciekawe kiedy do PL trafi serial ? co sądzicie o takim powrocie do czasów dzieciństwa?

ocenił(a) serial na 3
laleczka874

Ja nie moge sie doczekac info czy Bob Saget zgodzi sie na udzial, to byloby epicko smieszne :D

ocenił(a) serial na 9
rozkminator

Podobno tylko bliźniaczki nie zgodziły się wystąpić...

ocenił(a) serial na 3
laleczka874

Haha, popatrzylem po google i masz racje :D Ale beka, nawet zdaje sie probowano go namowic zeby je przekonal do powrotu, tyle ze splawil propozycje... Co mi sugeruje ze faktycznie Bob sie dal wciagnac na liste plac. Alez brecht! Chyba w takiej sytuacji nie przepuszcze remakowi, jak juz sie pojawi - zobaczyc Boba w tej roli, juz po tym jak widzialo sie go spiewajacego "Danny Tanner was not gay" bedzie chyba piorunujacym wrazeniem! :D

ocenił(a) serial na 10
laleczka874

Serial Fuller House jest już w Internecie: niestety lepiej byłoby gdyby w ogóle nie powstał. Twórcy chcieli wrócić do "starych czasów" lecz tylko się ośmieszyli. Zamiast tworzyć denny serial mogli zrobić jakiś program dokumentalny o serialu "Pełna chata", pokazać jak tworzyli ten serial, nagrać wypowiedzi aktorów itp. Tym sposobem można było powrócić wspomnieniami do tamtych chwil i jednocześnie pokazać fanom, że pamiętają o serialu.

joanka288

Nie widziałem kontynuacji wiec się nie wypowiem - Natomiast zastanawiam się bardzo dlaczego tak dużo osób zachwyca się oryginałem, dla mnie to średni serial i to tylko tyle i żeby dopowiedzieć chętnie oglądam seriale z lat 80-tych :)

Ale cóż możliwie że to nie mój gust, tak jak chociażby inny serial ''Alf'' :)

ocenił(a) serial na 9
buterfly

Wszystko kwestia gustu. Ja uwielbiam obydwa ale nie podchodzę do tego jak do jakiegoś arcydzieła a jak do spotkania ze starymi i nowymi dobrymi znajomymi. Zresztą sami aktorzy nie traktują samych siebie zbyt poważnie. Super!

frank_sommnitz

Też nie podchodzę do tego serialu jako rewolucyjnego, dla mnie to taki miły ale jednak średniaczek do obejrzenia no ale możliwe że to wynika z tego że wielkim fanem sitcomu nie jestem.

Tak samo podochodzę chociażby do innego serialu mianowicie Siódme niebo jestem bardziej z serial komediowych, to ja polecam Na wariackich papierach o ile ktoś lubi połączenie komedii z akcją.

ocenił(a) serial na 9
laleczka874

Tu można obejrzeć 1 i 2 sezon Pełniejszej chaty ;) http://filiser.tv/serial/pelniejsza-chata/s01e13/love-is-in-the-air/21633

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones