Percy Jackson i bogowie olimpijscy
powrót do forum 1 sezonu

Dno

ocenił(a) serial na 4

Szybka recenzja. Serial jest nudny, scenariusz drętwy, gra „aktorska” dno. Przeciągnięte sceny, ogra światłem i szeroko pojęty warsztat postprodukcji delikatnie mówiąc kicha. Po trzech odcinkach serial jest targetowany w przedział wiekowy 11-16 lat. Chyba, że mamy odczynienia z odbiorcą o opóźnieniu intelektualnym.

ocenił(a) serial na 10
Janklej

Oczywiście, że serial jest dla dzieci. To było wiadome od początku. Jest na podstawie książki dla dzieci, gdzie główne postacie mają dosłownie 12 lat. Czego się spodziewałeś?

ocenił(a) serial na 8
Sileth

Gosc pewnie nigdy ksiazki na oczy nie widzial

kacper_polozynski17

A z kolei ja, jako dorosły bardzo chciałem swego czasu obejrzeć Opowieści z Narnii, bo czytałem książki za dzieciaka, sentyment, te sprawy - i nie zawiodłem się. Ładna opowieść. Mógłbym pomarudzić ale było ok.
Za to tutaj... To jakiś nieśmieszny żart z widza i nie wyobrażam sobie żeby szanujący się czytelnik z IQ więcej niż dwu-cyfrowym nie zmieszał tego czegoś z błotem. Powinni puszczać to na Polsacie czy innym Pulsie w TV. ZA DARMO a nie żeby jeszcze płacić za Disneya.

Janklej

ten serial nawet dla dzieci jest słaby. Nie ważne czy to jest ambitna produkcja dla dorosłych czy lekka opowiastka dla dzieci musi być klimat i postacie muszą być charyzmatyczne.

ocenił(a) serial na 4
Janklej

Podpisuję się rękami i nogami

ocenił(a) serial na 4
Janklej

Dokładnie. Ogląda mi się to gorzej niż krytykowanego zeszłorocznego Willowa. Kompletny brak emocji

ocenił(a) serial na 2
Janklej

Tak samo uważam, nawet mój mąż który uwielbia te książki jest znudzony, a on nie jest aż tak marudny jak ja

KateAusten24

Jako wielka fanka książek przez ponad połowę mojego życia czekałam na ten serial. Z początku dałam czas na rozwinięcie, ale teraz widzę że to zmierza chyba w złym kierunku.. Chciałam zobaczyć całą serię na ekranie, ale chyba lepiej by było gdyby w ogóle tego nie ruszali. Poczekam na ostatni odcinek, ale moja ocena pewnie znacznie spadnie.. Sama nie wiem co o tym myśleć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones