PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534129}
6,9 2 649
ocen
6,9 10 1 2649
Persons Unknown
powrót do forum serialu Persons Unknown

2 Sezon?!

ocenił(a) serial na 8

Witam

Na samym początku należy napisać że serial jest rewelacyjny miło mi pomógł przy zakończeniu Dr House , ale co z tego jak 2 sezonu nie widać , dlatego kieruje pytanie do
was czy wiecie cokolwiek co z 2 sezonem ?

f0rest_

Mamy rok 2012. Ramówka na sezon 2012/2013 została już ogłoszona i nie ma tam tego serialu. Więc można spokojnie powiedzieć, że serial już nie powróci

Xemidra

Nie koniecznie nie powróci, od czasu do czasu zdarzają się seriale, które po kilku latach przerwy wracają do emisji ale to żadkość.

Wiecie, że dopiero w trakcie pisania tego komentarza zorientowałem się, że odpowiadam na swój post ?

ocenił(a) serial na 7
Xemidra

Hahahaha dobre zagranie :} Rozwaliłeś mnie xD

f0rest_

Szkoda, że na końcu pokazli gdzie mogłaby rozgrywać się następna akcja drugiego sezonu bo tym samym zachęcili strasznie do oglądania dalszych losów bohaterów a tu niestety....koniec eh ; ) Może kiedys nakręcą a może nie. Póki co szkoda szkoda i jeszcze raz szkoda!

ocenił(a) serial na 8
f0rest_

dobrze, że nie ma 2 sezonu. pierwszy serial ktory zakończyl sie z klasą. juz srodek pierwszego sezonu troche przynudzal. kolejne sezony zniszczylyby geniusz tego serialu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones