PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534129}
6,9 2 648
ocen
6,9 10 1 2648
Persons Unknown
powrót do forum serialu Persons Unknown

W czwartym odcinku zatytułowanym “Exit One” (pl. Jedno wyjście) zacznie się prawdziwa wojna. Nieznajomi mają tylko jedno wyjście, jakie?

“Jutro odbędzie się walka. Oni zaś uważali, że zostali razem uwięzieni. Od porwania mija już 2 tygodnie, to szaleństwo! Byli w błędzie. Jest jedna osoba, której nie można zaufać.”

Kto to jest? Już w czwartym odcinku będziemy mogli bliżej poznać “Obserwatorów”. Dowiemy się też, że ktoś z Nieznajomych nie jest tym za kogo się podaje. Pamiętajcie… z pośród wszystkich pomysłów na ucieczkę, jest tylko jedno wyjście.

Janet: Co zamierzasz zrobić?

Joe: Cokolwiek.

Źródło: www.personsunknown.pl

ocenił(a) serial na 7
CamilloIpla

właśnie - heh, to tutaj wyczytałam o tym kimś kto nei jest tym za kogo się podaję :)

czy chodiz o tego gościa co niby jest dilerem samochodów? bo przyznał się na koneic 3 odc.że nim nie jest ...

czy może właśnei o "kreta" kogoś od tamtych??

do u know?

ocenił(a) serial na 9
onlylove

ja wlasnie obejrzalem 4-ty odcinek i przyznam ze to jeden z tych seriali ktory z odcinka na odcinek sie coraz bardziej rozkreca, i jest naprawde dobry :) boje sie tylko ze skonczy sie tak jak z flashforward, czyli straci rozped i skoncza sie pomysly na dobre odcinki a pozniej cancel :( Ogolnie nie chce spoilerowac, ale przyznam ze odcinek dosc ciekawy szczegolnie ostatnia minuta, jak to zwykle ;D

ocenił(a) serial na 8
lesio86

Cancel? Przecież to ma być MINI-SERIAL. 13 odcinków, koniec. Basta.

s3nior

No 13, bo ile więcej z takiego pomysłu wycisną :) ? 4 odcinek już pokazali kreta, potem obserwatorów, ale jestem ciekaw celu tego "Big Brothera" :)

ocenił(a) serial na 7
Logan_Cole

nie ty jeden jesteś ciekaw ;)

przyznaję, ze ja nie mam żadnego pomysłu - no bo chyba nie będą się zabijać nawzajem? ;P
moze sa tam "za karę" ? i nie wiem, mają odpokutowac hehe (kiepski byłby ze meni scenarzysta) :]

onlylove

No kara na 100% przecież już widać po nich każdy coś ma na sumieniu, ten co zabił żonę, bo miał jej dość, koleś od samochodów - tak powiedział z początku zresztą jego zachowanie mówi za siebie, ta psycho co dość mądra nawet jest, blondi - za to, że głupia jest :D , żołnierz - nie wiem pewnie podjął jakąś jedną zlą decyzje czy coś, Janet - tu jeszcze nic nie mam heh na razie jest tylko piękna, dobra i coś czuje do Joego :) a Joe - hmm to jest agent całej tej zabawy w środku. Od początku jakoś został liderem jak Jack z Losta LD

użytkownik usunięty
s3nior

mówi się żę jest możliwość zrobienia 2 sezonu. w wywiadach aktorzy o tym wspominali, że to zależy od tego jak zmontowano reszte odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones