PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534129}
6,9 2 649
ocen
6,9 10 1 2649
Persons Unknown
powrót do forum serialu Persons Unknown

A więc znalazłam cos takiego:

- matka Janet i dyrektorka znały się z programu, trwało to przez wiele lat

- celem programu było behawioralne kształtowanie uczestników pod kątem stworzenia/znalezienia osób/liderów/przywódców, które mogłyby znosić ogromny stres, jednocześnie realizują wiele dobrych rzeczy, kierując się szeroko pojętym altruizmem, i tu pada konkretny przykład, o jaki typ osób chodzi: Matka Teresa, Nelson Mandela

- babka w więzieniu (Angela Barragan) była siostrą dyrektorki (Helen Barragan) i z początku obie były w programie

- 2 sezonu raczej nie będzie -> dotychczasowa polityka nbc względem serialu

- dlaczego Blackham znał imię żony Charliego - cliffhanger na ewentualny sezon 2

ocenił(a) serial na 8
NinaDark

Możesz mieć racje co do celu programu. Ja narazie będę się tego trzymał.

Ja mam kolejne pytania:

- Co stało się z Kat ? Była ona w klatce tak samo jak ambasador Firdchild ale on został przeniesiony do miasteczka a ona nie!

- Jeżeli twoje wyjaśnieje jest słuszne to jaki cel ma 'poziom 2gi' ?

- Co z córka Janet Megan? Znowu jest z babcią ?

- Jak oni znowu dorwali Janet ?

- Czy kamery projektu są rozmieszczone na całym świecie ? w każdym miescu ? nawet na odludziu przy drodze ?



Uważam, że serial był warty obejrzenia. Zajęło mi to tylko cały dzień (podobnie jak Harper's Island) tak wciągnęło, że przestać nie mogłem haha :D

Ulubiony odcinek : 12sty - cały plan ucieczki - genialny!

ocenił(a) serial na 8
Mr_Obsessed

to też ciekawe:

"Lastly, the name of the ship is revealed to be "Almas Perdidas", a Spanish phrase which translates to "Lost Souls." "

ocenił(a) serial na 8
Mr_Obsessed

Mnie osobiście zatkało jak obejrzałam koniec 13. odcinka...
Moim zdaniem bardzo fajny serial, szkoda że nie będzie drugiego sezonu...
Kilka odcinków rzeczywiście nie było najlepszych, ale całość świetna.

ocenił(a) serial na 9
spineczkaaa

Mnie też końcówka zatkała, myślałem że jak to zazwyczaj bywa zakończy się happy endem. A tu zdziwienie, ja to bym np nie chciał trafić na poziom 2 z ludźmi których miałem zabić na poziomie 1.
Co do pytań mniej więcej takie jak Mr Obsessed plus takie, że nie wiem czemu córka Ambasadora przeżyła i w jakim celu upozorowali jej śmierć? Czy żołnierz sypnął znajomych? wydaje mi się, że tak bo skoro nie mogli ich namierzyć i znaleźć, to jak by się poświęcił, to może by ich nie znaleźli. W sumie jak bym się dowiedział, że to dzięki niemu czeka mnie 2 poziom, to bym go wywalił z tego statku przy najbliższej okazji.
Serial świetny, i jeszcze raz duży plus za koniec :)

ocenił(a) serial na 8
Mr_Obsessed

- Ambasador Firdchild NIE ZOSTAŁ przeniesiony do miasteczka. Pozostał w zamknięciu wraz z Kat.
- Z tymi kamerami to trochę przesadzili. No bo jak wytłumaczyć, że mieli problem ze zlokalizowaniem dziewczyn w Maroku (a ujecie z kamer bylo), albo chłopaków na odludziu (chociaż tutaj można by było wyjaśnić tym, że Blackham dał się zwerbować aby monitorować/obserwować Charliego i tą kamerę położył w tych kaktusach).
- Wszyscy agenci w jakiś sposób zniknęli z rejestrów (śmierć/porwanie), a córka ambasadora została agentem, a jej śmierć miała wpłynąć na ambasadora.

Zakończenie z Levelem 2 całkiem niezłe, bo cały czas miałem nadzieję, że wszyscy obudzą się w tym samym hotelu (Joe, Janet i Cooper), a tu mi takiego zonka zrobili :D
Nie bardzo jednak rozumiem jaki cel miało umieszczenie ex-agenta Joe wraz ze wszystko wiedzącym Cooperem oraz agentką Tori Fairchild w tym samym hotelu z nowymi ludźmi, skoro Cooper od razu wszystkich uprzedzi co jest grane. Przecież właśnie ta wiedza doprowadziła do zamknięcia dwóch miasteczek. (przynajmniej tak podejrzewam - mowa była o uczuciach agentów do mieszkańców)

ocenił(a) serial na 7
chlodny

"Nie bardzo jednak rozumiem jaki cel miało umieszczenie ex-agenta Joe wraz ze wszystko wiedzącym Cooperem oraz agentką Tori Fairchild w tym samym hotelu z nowymi ludźmi, skoro Cooper od razu wszystkich uprzedzi co jest grane. Przecież właśnie ta wiedza doprowadziła do zamknięcia dwóch miasteczek. (przynajmniej tak podejrzewam - mowa była o uczuciach agentów do mieszkańców)"

Odpowiedz zawarta jest w celu programu: badania behawioralne ludzi pod kątem wytworzenia danych sytuacji. Podejrzewam że nie budowaliby x miasteczek, by w kazdym poddawać ludzi w takiej samej sytuacji (a przynajmniej nie przez dziesiątki lat). Kazda miejscowka zapewna miala wprowadzane jakies modyfikacje - w tej sytuacji wszechwiedzący Cooper. Co do samego programu - nie byl on wcale taki zly jak sie zdawało z początku. Wszyscy którzy "ginęli", nagle w którymś momencie byli znów żywi. Całość wyjaśnia sytuacja z rzekomo martwymi ludźmi w miasteczku znalezionym przez Kat i Coopera. Chirurg stamtąd przeżył a program nadał mu nowy "lepszy" cel w życiu.

ocenił(a) serial na 8
NinaDark

Kuźwa, szkoda że nie będzie 2-go sezonu, bo się rozkręcił serial pod koniec...
Furtka jest otwarta jak jasna cholera na kontynuację:
- Wprowadzenie nowej postaci - wiedźmina przy okrągłym stole.
- wątek imienia żony Charliego
- 2-gi poziom
- reszta zamknięta w innym(bądź tym samym) miasteczku.
Kurde, wkurwiłem się.

ocenił(a) serial na 10
s3nior

Ja też :) Pod koniec parę odcinków było takich sobie ale 12 i 13 przypomniały mi dlaczego wystawiłam serialowi taką a nie inna ocenę. Niby dzięki furtce każdy może sobie wyobrażać co chce odnośnie dalszej akcji, ale osobiście niezmiernie żałuję że nie dane mi będzie zobaczyć kontynuacji, bo na pewno niejeden odcinek byłby mega zaskakujący. Więcej takich seriali poproszę, jeśli już nie chcą 2 serii Persons Unknown.

ocenił(a) serial na 8
kerrowyn

Oby chcieli! :)

ocenił(a) serial na 8
s3nior

Obejrzałam dzisiaj ostatni odcinek! Świetny serial:-) Chcę więcej.... Wiecie coś na ten temat?

songa85

Ja dzisiaj skończyłem oglądać, ale kontynuacji chyba nie będzie. Niestety :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones