PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534129}
6,9 2 649
ocen
6,9 10 1 2649
Persons Unknown
powrót do forum serialu Persons Unknown

Warto ??!!

ocenił(a) serial na 4

Witam, mam takie pytanie do tych co juz widzieli caly serial... czy warto ? Lubie podobne klimaty , ale nie wiem czy serial daje rade. Takze jesli ktos moglby podzielic sie opinia , bylbym wdzieczny ! pozdrawiam

bob_rnk

Ja jestem po pierwszym odcinku i na razie jest... interesująco, ale nie wiem jak to ma pociągnąć dalej.

bob_rnk

Uważam, że jak najbardziej warto! Przez fajny klimat i ciekawe rozwiniecie akcji warto obejrzec ;)

użytkownik usunięty
bob_rnk

ty już być może podjąłeś decyzję (bo wątek założyłeś miesiąc temu), ale dla innych: nie warto. Nie macie po co się nudzić, bo o ile pierwszy odcinek jest dość ciekawy, to cała reszta jest moim zdaniem okropna. Usypiające, nudne, sztuczne. Jest mnóstwo innych, lepszych seriali od tego. Ja oglądam tylko dlatego, że jak zacznę to mam zasadę, że muszę skończyć, a te 13 odcinków oglądałem od maja - a jeszcze nie skończyłem, tak się zniechęciłem do tego serialu ;)

ocenił(a) serial na 4

Obejrzałem całość i gorąco nie polecam.Też jak zaczne to staram sie całość obejrzeć i tym razem czekałem aż sie skończy :)

ocenił(a) serial na 9
bob_rnk

Nie macie zielonego pojęcia na temat seriali! Boże Ty widzisz i nie grzmisz...

ocenił(a) serial na 9
bob_rnk

Absolutnie warto! W dobie ciągnących się fabularnie seriali, które z sezonu na sezon obniżają loty 13-odcinkowiec, który umie przykuć do ekranu, jest prawdziwą perełką. Oczywiście, piszę to jako osoba, która uwielbia inteligentne SF zmuszające szare komórki do nieustannej pracy. Jeśli ktoś liczy jedynie a efekty specjalne - to niech sobie odpuści ten serial.

ocenił(a) serial na 4
praedzio

No tak tylko że przy tym serialu nie trzeba było zmuszać szarych komórek do nieustannej pracy. Obejrzeć można, ale nie uznaje tego serialu za jakiś majstersztyk... jest o wiele seriali o niebo lepszych. Choć rozumiem że komuś się moze podobać, gusta są różne.

ocenił(a) serial na 4
bob_rnk

mialo byc wiele seriali bez o :)

ocenił(a) serial na 9
bob_rnk

No, własnie - zgadzam się, że gusta są różne. ;) Ja naprawdę byłam pod wrażeniem rozwiązań fabularnych. Poza tym jestem fanką seriali jednosezonowych - z początkiem, rozwinięciem i zakończeniem, nawet jeśli [SPOILER!!!] to zakończenie zaskakuje. ;)

ocenił(a) serial na 4
praedzio

SPOILER - no zakonczenie mi się akurat podobało w tym serialu, cieszy mnie to że nie było happy endu !

ocenił(a) serial na 9
bob_rnk

... i takie rozwiązanie nadzwyczajnie tam pasowało. :)

praedzio

NIE WARTO
Dlaczego ? Pierwsze 6 odc jest super, potem już tylko tragedia...wszyscy zakochują sie w 1 kobiecie która nawet nie jest taka ładna, to jakiś absurd miałem nadzieje że ktoś ja jednak wkońcu odstrzeli...zostały mi 2 odc do obejrzenia i przemecze je bo jak już zaczałem to skończe to oglądać ale żałuje że zaczałem..wiec nie warto - chyba że lubisz jak dobry serial zmienia sie w telenowele

ocenił(a) serial na 9
rege120

Kolejny typ co nie ma zielonego pojęcia o fabułach seriali... To lepiej iść i obejrzeć kolejny odcinek "kości" ? zastanów się bo to jest właśnie w tym dobre, że ma unikalny schemat scenariusza! Mało jest tego typu seriali na obecną chwilę znam 5 seriali które są naprawdę świetne i mają imponująca fabułę gdzie tak naprawdę NIE MA KOŃCA!!!

peciusss

Nie oglądam kości, a pojęcie o fabule ma chyba każdy i jest kwestia gustu - ja poprostu nie lubie telenowel.
Jeśli szukasz serialu z ROZBUDOWANĄ fabuła, nie taka papką obejrzyj sobie breaking bad lub american horror story
Nie moja wina że po 6 odc wszystko w tym serialu sie dosłownie jebie bo cała ta twoja fabuła opiera sie na tym że wszyscy faceci zakochują sie w 1 kobiecie - ?!?! Nie dziwie sie że serial anulowali

ocenił(a) serial na 9
rege120

Po twojej wypowiedzi wnioskuje, że jednak oglądasz seriale bez unikalnej fabuły więc dla mnie skończ tą dyskusję bo nie masz zielonego pojęcia o serialach...

Człowieku jak Ty dostrzegłeś tylko to, że wszyscy się zakochują w głównej bohaterce to idź i oglądaj "M JAK MIŁOŚĆ" ranisz mnie swoim komentarzem ponieważ wystarczyło obejrzeć cały serial a nie tylko do 6 odcinka...

peciusss

Obejrzałem cały serial - i stwierdzam fakt, ten serial ma bardzo słabą fabułe a ty nie jesteś jakimś znawcą żebyś mi mówił co mam oglądać - rozumiem że ty z kolei całe życie spędziłeś na oglądaniu seriali - przykro mi.
Niestety ta fabuła zaczyna sie krecić wyłącznie wokół tej typiary więc to troche głupie i właściwie porównanie tego serialu do m jak miłość jest jak najbardziej na miejscu. Kilku ludzi którzy poświecili całe swoje życie dla tajnej organizycja zaprzepaszcza wszystko dla 1 kobiety której nawet nie zna dobrze niczym szczególnym sie nie wyróżnia - więc tak serial powinnien być anulowany bo producenci widocznie nie mieli dobrych pomysłów. Przecież logiczne jest że gdyby to był dobry serial to nie .ściągali by go z anteny. Chyba że ty już wogóle tak w piórka obrosłeś(a raczej sie obsrałeś) że uważasz że wiesz lepiej niż ludzie którzy zarabiają na tym grube miliony. To co ty tu robisz właściwie ? Powinnieneś zbijać kabze na takich serialach - proponuje otworzyć własny kanał telewizyjny i w nim puszczać takie gnioty, razem z m jak miłość
Serial nie bez powodu został anulowany - więc miałem racje co do niego, bo w momencie w którym to pisałem nie wiedziałem o tym.
Z kolei seriale które wymieniłem wygrywają prestiżowe nagrody, nie ściągają ich z anten, osiągają rekordowe wyniki oglądalności etc i jeśli wg ciebie breaking bad nie ma unikalnej fabuły to kup sobie line znajdź sobie fajne drzewko , zakończ swój marny żywot i przestań mi gadać bzdury kretynie

ocenił(a) serial na 9
rege120

Mało brakło i pękłaby Ci żyłka :D Czytaj ze zrozumieniem i możemy podyskutować.

Pozdrawiam .i. :)

peciusss

Żyłka mi nie może pęknąć - bo mam racje i nie mam powodu do denerwowania sie - przecież kolejny "znaffca" internetowy nie jest powodem do nerwów. Takie dzieci jak ty bardzo często nie rozumieją, że ich gust nie jest tak naprawde żadnym wyznacznikiem - jesteś poprostu za głupi żeby zrozumieć że kłótnia o serial to tak jak kłótnia o kolor - ja wole niebieski ty zielony więc zielony jest lepszy i ch..? Proponuje używać mózgu, rozumiem że nie masz nic do dodania oprocz .i. ?
Radze nie odp ;] ja cie już olałem

ocenił(a) serial na 9
rege120

Zaczynasz mnie dzieciaku irytować. Jeszcze jeden wywód z twojej strony który będzie niegrzecznie się unosił w moją stronę i zgłoszę kilka twoich postów bo nie masz żadnych podstaw żeby obrażać. Druga sprawa. Nie nazywaj kogoś dzieckiem bo wszyscy wyraźnie widzą, że to Ty nim jesteś bez względu na to co ja wypisuje bo zrobiłem dwa zdania w ostatnim poście a Ty za to 10 gdzie powinieneś zrozumieć moje przesłanie!!!
Dążąc dalej za tematem to powiedz mi skąd Ty magiku wyczarowałeś słowo "kłótnia" ? Ja wyperswadowałem Ci wyraźnie moje zdanie na temat tego serialu i w dupie mam twoje ponieważ 75% komentarzy jest pozytywnych względem tego serialu co oznacza, że naprawdę masz pojęcie o tym.

Chcesz ze mnie robić dzieciaka ? Mogę Ci adres podać i przyjedź a zobaczymy kto będzie dzieckiem bo jak nie potrafisz być grzeczny i grzecznie się odnosić do ludzi to nie moja wina, iż traktuje Cię tutaj każdy jak wyrzutka społeczeństwa... Zacznij myśleć logicznie jak wspominałem wyżej i czytaj ze zrozumieniem a być może nie będziesz tak często popadał w czekaj jak ty to nazwałeś "kłótnie" ...

Boże uchowaj od tego typu ludzi na przyszłość...

peciusss

spokojnie bo sie zesrasz

ocenił(a) serial na 9
rege120

Jeszcze masz jakieś obiektywne komentarze w moją stronę ? Na nic więcej Cię nie stać ? Pewnie w publicznym miejscu też masz bogaty język co świadczy znów o tym jakim jesteś dzieckiem...

Wybacz proszę pewnie nie znasz znaczenia słowa "obiektywne"...

peciusss

bawisz mnie coraz bardziej :D mam cie w dupie raportuj sobie to

Jak już napisałem wcześniej serial został anulowany nie bez powodu, pogódź sie z tym i przestań mi zawracać głowe oglądaj sobie co chcesz ale uświadom sobie że nie jesteś żadną wyrocznią i ch*j znaczy twoje zdanie gdziekolwiek, kończe tą durną dyskusje bo to nie ma sensu

ocenił(a) serial na 9
rege120

Durną dyskusję :D To twoje najlepsze spekulacje w życiu i ty nazywasz to w ten prostacki sposób ? :D Jesteś przezabawny :D Może wystąpisz w jakimś kabarecie ? :D

Najśmieszniejsze rozmowy wychodzą w tedy kiedy 2 latek chce coś powiedzieć ale tak naprawdę nie mówi tylko sepleni, Ty być może skończyłeś 20 lat ale nie wyrosłeś z tego dziecięcego wieku i dzięki temu nadal seplenisz więc proszę Cię dorośnij wreszcie i zrozum, że używanie słów których znaczenia nie znasz to tak jak byś chciał coś powiedzieć ale tak naprawdę znów SEPLENISZ :D Jeżeli nie wiesz o czym w tym momencie napisałem to świadczy o Tobie, że twój iloraz inteligencji nie odpowiada moim intelektualnym sposobom myślenia więc proszę na przyszłość nie używaj słów których znaczenia nie znasz ("wyrocznia" - co ma wspólnego wyrocznia z moimi postami ? )

I proszę wyrażaj się publicznie! Nie rzucaj mi tu swoimi małymi penisami ("ch*j") bo jesteś za wąski w uszach żeby podskakiwać.

Najbardziej boli to, że jesteś zapyziałym smarkaczem który sadzi się przed monitorem komputera a w realu podwija ogon i wsadza głowę w piasek. To, że w szkole traktują Cie jak śmiecia nie znaczy, że możesz sobie tutaj pogrywać jak jakiś kozak z nad Wisły...

Proszę Cię z całego serca abyś odpuścił bo rozmowa z Tobą to dla mnie tylko strata czasu a mój czas jest wiele cenniejszy niż twoje prostackie słownictwo.

Pozdrawiam .i.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
rege120

Nie będę tolerował twojego obrażania.
Zgłoszony!

peciusss

O NIE !!! I CO TERAZ BĘDZIE ! hahaha debilu puknij sie w łeb kogo to obchodzi ? W szkole pewnie ci koledzy zabierali kanapki i też to zgłaszałeś nie ? :D Taki zwykły lamus ...

ocenił(a) serial na 9
rege120

Widzisz jak prostacki jesteś ? Obelga, obelga i jeszcze raz obelga, tylko właśnie na tyle stać twój ubogi język i wiadome jest, że z wieśniaka nie zrobisz człowieka cywilizowanego :)

Pozdrawiam Cię środkowym palcem ;) .I. :)

peciusss

A niby czym ty sie różnisz pajacu ? Też mnie obrażasz - jak i całą reszte, przypomne cytatem bo widocznie za tępy jesteś żeby skumać

"Nie macie zielonego pojęcia na temat seriali! Boże Ty widzisz i nie grzmisz.."

"Kolejny typ co nie ma zielonego pojęcia o fabułach seriali"

Sugerujesz że nikt oprócz ciebie sie nie zna na serialach ? Jak można sie nie znać na serialach ? Oglądasz to co ci sie podoba - CAŁA FILOZOFIA - jesteś poprostu zadufanym w sobie idiotą który uważa że wie lepiej od całej reszty jesteś zwykłym frajerem do którego trzeba pisać w taki a nie inny sposób bo na normalną rozmowe nie zasługujesz za każdym razem odpisujesz - nie jesteś w stanie odpuścić zakomplesiona pi zdo - i dlatego właśnie sobie pisze bo mnie bawisz.

Tak na serio - proponuje więcej dystansu do siebie i do wszystkiego, to tylko serial nic więcej - ale wspólczuje ci jeśli w twoim życiu nie ma niczego więcej a widać że nie. Czas najwyzszy zakończyć tą dyskusje permanentnie, pozdrawiam a ty sobie wystaw ten środkowy klawiaturowy palec

ocenił(a) serial na 9
rege120

Gdyby nie to, że mam inne zajęcia w moim życiu to wyperswadowałbym bym Ci dokładnie co i jak a później dlaczego tak a nie inaczej.

Jeżeli masz problemy ze swoim językiem to proszę Cię obetnij go bo rzucasz słowami na wiatr... nie rusza mnie to twoje ubogie wyzywani.

Gdybyś potrafił rozmawiać jak człowiek i schował EGO do DUPY to może ta konfrontacja zakończyłaby się dawno temu ale Ty jeden na 10 osób musisz wpierać każdemu, że serial jest do DUPY.

DO DUPY to jest papier toaletowy a Ciebie wypadałoby spuścić w jakimś kanale ściekowym dla przykładu i pokazania, że bycie hipokrytą nie oznacza być KOZAKIEM.

Wiesz o czym świadczy twój język ? O tym jak zostałeś wychowany i o tym jak rozumiesz życie.

NQ frajerze ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bob_rnk

Nie warto tylko i wyłącznie z jednego powodu. Człowiek się wciągnie jak w mało w co i kupa... bo serial anulowany <_<

bob_rnk

Warto, ale jak by tak zrobili połowę mniej tych odcinków to by było warto znacznie bardziej, bo na części tych środkowych przysypiałem. Zdecydowanie najlepsze odcinki to pierwszy i ostatni. Mam szczerą nadzieje że nie będzie drugiego sezonu, wiadomo że człowiek się skusi, a na pewno będzie dłużyzna, i jak to w tego typu produkcjach cuda na kiju, a tak to będę sobie serial wspominał pozytywnie i sam dopowiadał reszte.

ocenił(a) serial na 5
bob_rnk

O ile początek niezły tak im dalej w las tym gorzej.Przede wszystkim razi irracjonalne zachowanie bohaterów(nie chce spoilerować a było tego sporo).Zachowywali się tak jak by, byli w ośrodku odwykowym a nie porwani.

bob_rnk

Warto obejrzeć początek i koniec serialu. Środek trochę przynudzał. Ogólnie serial nawet niezły, choć nie wykorzystano w pełni potencjału tej historii. Gdyby nakręcono drugi sezon mogłoby się coś ciekawie rozkręcić - ale tego niestety już się nie dowiemy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones