PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645786}

Piękna i bestia

Beauty and the Beast
7,1 8 802
oceny
7,1 10 1 8802
Piękna i bestia
powrót do forum serialu Piękna i bestia

Witam. Zastanawiam się czy warto zacząć oglądać ten serial.
Nie nudzi po paru odcinkach ??
Jest podobny do jakiegoś serialu ??

ocenił(a) serial na 4
haylins

Nie warto. Bardzo infantylny, zachowanie postaci mocno irytuje. Tak przesłodzone jak herbata z 10 łyżkami cukru, aż mdli. W większości aktorzy grają słabo. Do tego relacja głównej bohaterki z bohaterem budzi politowanie. Serial dla bardzo młodych dziewcząt, ewentualnie mało wymagającego widza.

ocenił(a) serial na 10
haylins

ja oglądnęłam oba sezony, pierwszemu daje 9 na 10 drugiemu 6 na 10. Ale czekam na 3 :D

ocenił(a) serial na 6
haylins

Nie warto. Drugi sezon ciągnie się w nieskończoność, a absurd goni absurd.

ocenił(a) serial na 9
haylins

Pierwszy sezon pochłonęłam szybko, ale jeśli chodzi o 2 sezon to odpuściłam sobie po 7 odcinkach, bo faktycznie zaczęło "wiać nudą", ale niedawno coś mnie tknęło i zaczęłam oglądać dalej i... muszę powiedzieć, że świetnie się rozkręcił i podoba mi się bardziej niż sezon 1 zdecydowanie!

użytkownik usunięty
haylins

To zależy, czego oczekujesz.
Dzisiaj skrobnęłam kilka słów na temat serialu, może to Ci pomoże: http://rec-en-zent.blogspot.com/2014/11/recenzja-serialu-piekna-i-bestia-sezonu. html

haylins

Fabuła do niczego, ale jak chcesz sobie popatrzeć na niezłe ciacho to czemu nie :D

marlena_lug

ojj tak miło się patrzy na Jay Ryan :D dla zabicia czasu można śmiało obejrzeć...

ocenił(a) serial na 5
haylins

Pytasz obcych ludzi. Czego oczekujesz? Ty masz swój gust, my mamy swój. Dla mnie poziom tego serialu jest tak samo tragiczny jak Teen Wolf i Bitten.

ocenił(a) serial na 4
haylins

Nie wiem jak to dno może nadal być na antenie, a seriale typu Forever kasują po 1 sezonie!

ocenił(a) serial na 10
haylins

swietny serial,moj ulubiony,warto obejzac całość,piekna historia,bardzo polecam,pod kazdym względem,kocham vincenta i katherine tak bardzo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones