PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645786}

Piękna i bestia

Beauty and the Beast
7,1 8 802
oceny
7,1 10 1 8802
Piękna i bestia
powrót do forum serialu Piękna i bestia

koniec serialu

ocenił(a) serial na 8

Mimo nie dociągnięć i małostkowości które większość przedstawia i to widać -oglądałam serial ze względu na kristin i Jacka. Nie jest to wykonany serial jak Flash i Flashowi to nie dorówna bo arrowa zepsuli ale można powiedzieć że czekałam na kolejne sezony jak ze smallville - które też było cukierkowe a mimo to nakręcono 10 sezonów. Denerwuje mnie że kręci sie orange is new black 4 sezon a czy 5 a w zasadzie to tylko serial o dziwnym więzieniu, w którym każdej babie wolno mieć girlfriend

dlatego dodam ze będzie mi brakować tego lekkiego kryminału z romansem pięknej i bestii - bo w porównaniu do lat 1980 serial wykonano DOBRZE ogólnie i czekało się na kolejne odcinki - niestety konspiracje i firmy z dużymi zasobami w USA dają taki przedsmak KORUPCJI I ZEPSUCIA dziś, że zawsze się widzi, iż coś będzie się działo za sekretnymi drzwiami.

Dlatego będę tęsknić za serialem mam nadzieję, Orphan Black chociaż zostawią na antenie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones