PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682922}

Piętno gangu

Gang Related
7,3 803
oceny
7,3 10 1 803
Piętno gangu
powrót do forum serialu Piętno gangu

Raz lepiej, raz gorzej

ocenił(a) serial na 6

Niektóre wątki, albo brak realizmu mogą drażnić, ale końcówka całkiem zgrabna, a całość trzyma niezły poziom.

ocenił(a) serial na 8
Izukar

Z brakiem realizmu to bym się raczej kłócił.Owszem było kilka scen idiotycznych, jak np. znalezienie dokumentów przez Jessice.Jednak w porównaniu do innych seriali kryminalnych jak np. Luther,The Following, czy ostatnie sezony Dextera wypada niczym dokument;)

ocenił(a) serial na 6
pokemon227

Całkiem możliwe, to porównanie, ale jeśli ruszają na niebezpieczne akcje, to chyba powinni w jakiś sposób zabezpieczyć głowę, a nie hasają jak z Hawaii 5-0. Poza tym, jeśli prześledzisz strzelaniny, to jakieś takie cudowne dla ekipy były, akcje z telefonami były też pocieszne itp.

ocenił(a) serial na 6
pokemon227

Dokument??!! O matko i córko. A widział kolega "The Wire"? GR bliżej do science-FICTION niż do dokumentu;)

Osobiście uważam, że Gang Related zaczął się bardzo ciekawie, ale od połowy sezonu było coraz słabiej - co z tego, że pojawiła się masa potencjalnie fantastycznych plot-twistów, skoro idiotyzm prowadzenia akcji i bohaterów przesłania naprawdę spory potencjał serialu. Osobiście uważam GR za podróbę Infiltracji - rozłożonej na 13 odcinków, przedstawionej w sosie ze słabego The Shield, z mocnym meksykańskim akcentem.

ocenił(a) serial na 8
ghostwriter87

Umiesz czytać uważnie?Czy porównywałem ten serial do The Wire?Oglądałeś The Following?Jeśli tak to wiesz zapewne, że przy nim nawet Terminator będzie wyglądał jak dokument;)

ocenił(a) serial na 6
pokemon227

Sam napisałeś, że "z brakiem realizmu to byś się raczej kłócił". Ja mam odmienne zdanie (nawet bardzo-bo moim zdaniem GR to bajeczka pokroju The Shield). Jednak faktycznie - nie wychwyciłem przekazu. A The Following nie widziałem niestety...

ocenił(a) serial na 8
ghostwriter87

PS. Luther który oceniłeś na 9/10 za to jest mega realny, niczym Star Wars.

ocenił(a) serial na 6
pokemon227

O, a od kiedy ocena jest wyznacznikiem realizmu produkcji?;)

ocenił(a) serial na 1
Izukar

Oglądałem ten serial i myślałem, że to jest parodia gatunku, ale niestety się myliłem. Ogólnie jestem miłośnikiem tych klimatów, ale tak naiwnego serialu dawno nie widziałem. Pomijam już okropną grę aktorską o ile to w ogóle można nazwać grą aktorską. Ogólnie wszystko zalatuje tandetą :/ Pomysł ciekawy, ale wykonanie fatalne... Ten serial powinien się nazywać "Parodia Gangu" a nie "Piętno Gangu". Inicjały pozostałyby niezmienione ;) To oczywiście jedynie moje subiektywne odczucia ;)

ocenił(a) serial na 6
Sokol1188

Ostro pojechałeś, aż 1? Byłem bardziej miłosierny dla tej produkcji. Dałbyś choć za zdjęcia, czy montaż trochę wyżej, bo grę aktorską trudno tu docenić. Z drugiej strony, to ile punktów dać arcydziełom jak "Trudne sprawy", "M jak miłość", czy inne takie .

ocenił(a) serial na 1
Izukar

Zrobiłem to pod wpływem emocji, więc rzeczywiście powinienem dać dwa razy więcej ;) Wiele oczekiwałem od tej produkcji i nie dostałem nawet minimum...:/ Natomiast te "arcydzieła" o których piszesz są w zupełnie innej kategorii, więc nie można ich porównywać ;)
I fakt tak jak wspomniała pewna tajemnicza osóbka, "Rodzinę Soprano" uważam za najlepszy serial jaki oglądałem. Możliwe, że też nie powinienem go porównywać do "PG", ale jednak klimaty gangsterskie występują w obu tych produkcjach.

Sokol1188

Hm...sokół1188 wyglądasz mi na faceta,którego jara tylko serial typu "Rodzina Soprano"....Niestety nie każdy może być jak Tony :< Pewnie wciągnąłeś w to też swoją dziewczynę i razem obsesyjnie oglądacie jak to głowa mafijnej rodziny zajada się lodami przed TV.Ale to tylko moje domysły ;) Anoip!

ocenił(a) serial na 1
paula93_fw

Wyglądasz mi na dziewczynę, która jara się tym serialem bardziej ode mnie :) I pewnie w kółko puszczasz sobie filmik początkowy w którym Tony wychodząc z fury robi tą swoją "minkę"... :p Ale to tylko moje domysły ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones