PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005159}

Pierwsze zabójstwo

First Kill
5,4 1 621
ocen
5,4 10 1 1621
Pierwsze zabójstwo
powrót do forum serialu Pierwsze zabójstwo

Gorzej z poziomem serialu, wygląd wampirów gorszy niż 20 lat temu w filmach.
Do tego niby horror, gdzie w ogóle nie widzę nic strasznego.
Na dokładkę wampirka LGBT zakochana się w czarnoskórej łowczyni wampirów.
Serial dla nastolatków.

ocenił(a) serial na 6
Przemek3001

"Na dokładkę wampirka LGBT zakochana się w czarnoskórej łowczyni wampirów." A co w tym takiego dziwnego? To nie jest nic nowego jeśli chodzi o tematy wampiryczne, wręcz sięga bardzo daleko w tył czasami. Wczesna wampirza powieść gotycka Carmilla z 1872 (czyli choćby przed Draculą :) ) opowiadała o romansie wampirzycy z damą dworu, kolor skóry jednej z nich również nie ma nic do rzeczy, no chyba że kierujesz się zasadką "czarne z czarnym, białe z białym",. First Kill to od początku miał być serial dla nastolatków i nic nie wskazywało na to że będzie inaczej, serial jest na podstawie opowiadania młodzieżowego o właśnie relacji tych dwóch bohaterek w którym wyglądają tak samo i nic się pod tym względem nie zmieniło, z zbioru opowiadań wampirycznego również młodzieżowego. Ten horror jest doklejony na siłę jak zazwyczaj fakt bo opowiadanie również horrorem nie było, było romansem tak samo jak i serial, ale są wampiry więc typowe że jak już tylko są wampiry to się dokłada od razu "hOrRoR"

Rrouge

ja dodalem ten seial jak mailem jescze konto suwalczanin ale to pracownica filmwebu dodala taki gatunek nie radzia oxllandy

ocenił(a) serial na 6
Weise

Spokojnie :D chodzi mi o ogół że jak coś ma tylko choćby wampiry to już się ogólnie klasyfikuje jako horror, na imdb też jest ten horror wpisany.

Rrouge

ok ja tez bym niedodal gatunek horor po 3 odcinkach obejzanych ale nie wnikam co pracownice filmwebu dodaja wogole oni teraz przejelistery na filmwebie ze juz nie ma poco dodwac rzeczy do filmwebu tylko czlowiek sie denerwuje ja dodaje juz powoli gdzie indziej gdzie wszyscy sie szanujemy

ocenił(a) serial na 8
Przemek3001

Ten serial nawet jest w kategorii dla nastolatków więc nie dziwi mnie to że wielce urażony dorosły pan który to obejrzał ma problemy. Do tego widzę że konserwatywny pan bo LGBT to już nie fajnie ale że dwie kobiety to spoko ale z kolejnej strony to czarny to źle

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
PPS

Oho prawacki płaczek, któremu przeszkadzają osoby nieco inne niż on sam. Jak szukasz upośledzonych umysłowo to nie wśród fanów serialu, tylko w lustrze jak idziesz do łazienki. Świetny serial, świetne główne bohaterki, jest chemia między nimi, mam nadzieję, że serial dostanie drugi sezon.

ocenił(a) serial na 3
HalloweenOracle

Ocho, Juleczka się uruchomiła, bo obraziłem jej sektę i to "arcydzieło". Jak mi przykro.

ocenił(a) serial na 5
Przemek3001

Serial w zakładce "dla nastolatków" okazał się być... serialem dla nastolatków? Niemożliwe, tego jeszcze nie grali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones