PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005159}

Pierwsze zabójstwo

First Kill
5,4 1 618
ocen
5,4 10 1 1618
Pierwsze zabójstwo
powrót do forum serialu Pierwsze zabójstwo

Echhh, pamiętam moje pierwsze wrażenie, kiedy oglądałam pierwsze sezony Pamiętników wampirow i taki stary, jednosezonowy serial Pod osłoną nocy. Tam to się działo, tam wampiry przypominały siebie, były jakieś, miały charakter i osobowości. A tutaj to ja nie wiem co to było, ale współczesne seriale o tej tematyce to powierzchowny szajs, bez pomysłu, wiejący nudą. Tutaj wampir jest tylko krwiopijcą, nie widzę kompletnie finezji w przedstawianiu postaci, pomimo podjętych prób, pięknych wnętrz i charakteryzacji. Cóż z tego skoro z ekranu wieje nudą. Trochę niestety według mnie zmarnowany potencjał i mój czas.

PurpleAngel

Bo to nie jest serial o wampirach tylko serial o współczesnych podziałach rasowych, klasowych i kulturowych Ameryki pod płaszczykiem serialu o wampirach i ich łowcach w konwencji szekspirowskiej tragedii "Romeo i Julia".

GR0SZ_ek

Nie twierdzę, że nie zostały w nim poruszone różne współczesne problemy, takie jakie wymieniłeś, ale i tak nie do końca mnie to przekonuje do obrony tego serialu. Świetnie, że następuje tutaj wykorzystanie konwencji do zainteresowania współczesnego odbiorcy, ale moim zdaniem wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Mi ten serial po prostu nie przypadł do gustu. Dla mnie jest nudny i nie ma dla mnie znaczenia jakiego typu środki zostały wykorzystane, żeby wzmocnić jego przekaz. Może gdyby to był film fabularny, albo po prostu skrócono by go do kilku odcinków byłoby inaczej.

ocenił(a) serial na 5
PurpleAngel

Ehh no lipa lipa a szkoda bo ten pomysł z tym ,, specjalnym rodem wampirów -Dziedzice" miał potencjał ale no to jak to wszystko zostało przedstawione to jest no dno totalne ,no naprawdę tak tępe to wszystko jest że.. i to nawet nie wina aktorów to scenariusz jest tak zjeb.. ze no ja taki tępak bym to napisał lepiej.... no bardzo slaby serial o wampirach

sprosnyelf

Obejrzałem 2 odcinki i jakoś naleciało na mnie, że to romans Buffy i Angela w konwencji 'les' i międzyrasowej i innych poprawionych politycznie. Problem w tym, że relacje na siłę poprawne politycznie są mdłe, nudne i nijakie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones