Pierwsze zabójstwo (2022)
Pierwsze zabójstwo: Sezon 1 Pierwsze zabójstwo Sezon 1, Odcinek 8

Pierwsza zdrada

First Betrayal 59m
6,9 56
ocen
6,9 10 1 56
Pierwsze zabójstwo
powrót do forum s1e8

Serial całkiem git

ocenił(a) serial na 7

Serial jest naprawdę dobry . Aczkolwiek wkurza mnie to co było z rodziną Burns. Juliette im córkę uratowała a oni chcieli ją zabić. Podobnie sprawa z Teo jedną z najlepszych postaci. Przez Elinor i głupotę Apollo Teo ginie na miejscu. Juliette uratowała go ale niestety zamieniła w wampira. Podobnie ojciec chcący zabić syna bo jest ,,Potworem''
czy Matka która okazała człowieczeństwo swojemu synowi,ale nie okazywała człowieczeństwa Juliette. Tak samo Matka Juliette która sama zakochała się w człowieku nie chce by jej córka zrobiła to samo. Ogólnie Romeo i Julia wersja Yuri wampir

ocenił(a) serial na 5
Ozai_filmweb

Hah, słuszne podsumowanie :D
Dodałabym jeszcze, że kompletnie nie rozumiem, czemu zawiozła Theo do Olivera, zamiast do Juliette? Do chłopaka, którego torturowała (a poza tym w ogóle nie znała), zamiast do dziewczyny, która nie raz pokazała swoje człowieczeństwo?

ocenił(a) serial na 7
Sol89

Tak było ale cóż pewnie ma za złe że ona go zamieniła w wampira

ocenił(a) serial na 5
Ozai_filmweb

Hmm no nie powiem serial na początku wydawał się ok - pomysł z ,,Wyjątkowym /Specjalnym rodem wampirów -Dziedzice" miał potencjał ale no to jak to zostało przedstawione i reszta to dno totalne. Tak tępe to wszystko jakieś że no masakra im dalej tym gorzej.....i to nawet nie wina aktorów to scenariusz jest tak zjeba.. że no taki tępak jak Ja ;p bym to lepiej ogarnął.
No bardzo słaby serial o wampirach.. na pewno nie zasługuje na 7 ale no to moje zdanie . A wracając do aktorów to główna postać nawet mi się podoba :) fajna fajna jest.

Ozai_filmweb jak byś chciał zobaczyć fajny serial o wampirach to polecam ,,Pamiętniki Wampirów" nawet nie napisze ile razy lepszy od tego ;/ nie mówię że nie ma wad bo też ma ale na bank lepiej poprowadzony niż ,, Pierwsze zabójstwo "

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones