PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 77 043
oceny
8,2 10 1 77043
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

PITBULLU IDŹ DO KINA!!!

ocenił(a) serial na 10

Uważam, że serial nabrał juz takiej klasy - świetne postacie, historie, sceny, dialogi - że śmiało powinien sie pojawić PITBULL 2 w kinach. Oparty na jednej wyraźnej historii z tymi postaciami, które znamy. Czemu tego nie robią? A może robią? Kto jest za?

użytkownik usunięty
antonia73

JA JA JA! Ja jestem przeciw. W Pitbullu tak naprawde nie bylo konkretnej sprawy tylko wokol sprawy saida zbudowane pokazanie innej strony polskiej policji i policjantow. Kto ogladal Pitbula(film albo serial) ten juz nie musi drugi raz przez to przechodzic. W serialu sa konkretne sprawy i lepiej niech dokreca wiecej odcinkow niz mieliby robic pitbula 2.

ocenił(a) serial na 10

Mnie chodzi o zwykłe myślenie komercyjne. Parę rzeczy się dogryzło, serial ewidentnie zyskal styl, więc wystarczy wybrać jedną sprawę i zrobić z tego kino, a ludzie by poszli.

ocenił(a) serial na 9
antonia73

Moze jednak nie ... komercyjne wykorzystanie nie jest zle, ale to trzeba umiec zrobic. TVP nie umie nawet tego serialu sensownie "upchnac", bo boi sie ze bedzie posadzona przez wladnych tego kraju o promowanie wartosci im niebliskich. I tak pewnie maja niezly zgryz ze to idzie i ze policjanci nie usmiechaja sie do staruszek, ba ... rozmawiaja z pannami lekkich obyczajow, smieja sie sami z siebie i czasami bija podejrzanych. Toc to niezgodne z wartosciami jakie TVP winna glosic ... wiec z jednej strony bojac sie tego, z drugiej strony bojac sie posadzenia o niegospodarnosc (kaska na serial juz wydana) upychaja to i modla sie zeby nikt nie robil szumu. Przeleci, przemecza sie te 3 miesiace ... i spokoj. Co najwyzej kiedys ktos powie, ze zrobilismy swietny serial, ale atmosfera nie byla sprzyjajaca. Wiec jak mogliby myslec o PITBULLU II. Az sie wzdrygaja na ta mysl. A tak powaznie to jednak seria ma inne zasady ... nawet mistrzowie czyli Amerykany wywalaja sie na przenoszeniu seriali na duzy ekran, ostatnio chociazby MIAMI VICE. Wszyscy jedynie wspominaja OKRET, jako ideal wspolistnienia serialu i filmu kinowego. No tak.

ocenił(a) serial na 10
TenCoNieKreciNosem

Ja myślę,że lepiej dokręcić nowe odcinki serialu,gdyż ten w drugim sezonie wyrósł na najlepszy polski serial kryminalny ostatnich lat,jak nie w ogóle najlepszy serial w historii polskiej kinematografii

antonia73

nie wiem jak to zrobili ale Pitbull jest superrealistyczny w odbiorze, inne filmy jak np. komornik tez niby "mowia" o tym jak jest naprawde, ale tam widac ze to tylko film. nie wiem, moze dzwięk i gra aktorów to sprawiają? nie wiem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones