PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 77 043
oceny
8,2 10 1 77043
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

BEzsprzeczny jest fakt iż Pitbull jestnajlepszym serialem kryminalno-policyjnym w chistori poslkiej pożal sie boże kinematografii małoekranowej(moim zdaniem przebił na łeb drugą w rankingu Ekstradycję)
Pytam zatem każdego z Was
Z jaką postacią w Pitbullu się utożsamiasz vel.jaką lubisz najbardziej jakiej kibicujesz
Dodam żeby zabawa była ciekawa wybrać można tylko jedną postać ewentualnie dodac krótki opis dlaczegowłasnie ta:)
zaprawszam i pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Borys_screw_you_guys

siema
woow
woow
ale zajebisty post:):):)

Despero - cwaniak. twardziel, "prawdziwy Pies" taki chciałbym być

użytkownik usunięty
Borys_screw_you_guys

Mnie despero wkurwia, zajebalbym mu w ryj normalnie, bo nie lubie cwaniakow co mysla ze jak pracuja w policji to sa nietykalni. Wogole nie lubie zadnej postaci. Podobaja mi sie niektore ich zachowania ale niektore mnie wkurw****.

zdecydowanie Despero :) ten kolo jest kwintesencją tego serialu. Prawdziwy zwyrol hehe , jestem zajarany tym gościem. Najmniej lubiłem Benka (chociaż , że grał go jeden z moich najulubieńszych aktorów - Janusz Gajos). Gebels też jest spox.

ocenił(a) serial na 10
Jan_Baptysta

Zdecydowanie Despero dobry styl i luz. Cwaniaczek może i jest ale to dodaje mu pewności siebie. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones