PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 77 043
oceny
8,2 10 1 77043
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

ola Andrzeja Grabowskiego jest wybitna (prosze zwrócic uwagę, na wątek walki o syna, i fobię korupcji) . Jest lepszy od Oficera i jego kontynuacji, pewnie dlatego, że jest bardziej autentyczny. Szkoda, że druga seria Pitbulla jest cenzurowana, ale pewnie dlatego, ze jest o wcześniejszej porze, ale to niewiele umniejsza jakości serialu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Borys_screw_you_guys

Zgadzam się z każdym wersem, chociaż inaczej bym to wyraził.

Borys_screw_you_guys

chłopie trochę kultury, bo zgłosze twój post do usunięcia. Dziecko neostrady, ile ty masz lat?
a pozatym to pitbul jest słabym komercyjnym az do bólu serialidłem, żal patrzeć, co tam wyprawiają te aktorzyny, no Janusz Grabowski faktycznie się ratuje ale tylko dlatego że ma fajną role a reszta to szkoda gadać wogule.
Co to fali zbrodni to mylisz sie chlopcze, jasiu wieczorkowski tam naprawde pokazuje niekturym beztalenciom jak sie powinno grać.

ocenił(a) serial na 10
hot_koszti_napalony_17

hot_koszti_napalony_ 17 nie kompromituj się ,gdzie kolorowej fali zbrodni do pitbulla,litości ,komercyjny!?,chyba pomyliłeś z kreminalni,zobacz o której godzinie film wyświetlają,żyję trochę na tym świeci 33lat i niepamiętam lepszego filmu o tej tematyce..

tyrantx

Popieram tyrantx, ale nie potrzebnie wogóle komentowałeś posta Hot Kosztiego Napalonego. Takie treści same się dyskwalifikują.

ocenił(a) serial na 10
hot_koszti_napalony_17

ahahha Janusz Grabowski żeczywiście się spisuje :).

Stolik

Kurde ludzie ja se oglądam i falę zbrodni i pitbulla Oba seriale są dla mnie super z tym że sceny przesłuchań akurat wolę z Pitbulla bo Rafalski przy "Januszu" :P Grabowskim wysiada Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones