PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 76 944
oceny
8,2 10 1 76944
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull


pewnie część z was zauważyła, że twórcy scenariusza lubią czasami przemycić w scenariuszu drobne żarciki i gry słowne. jestem ciekaw, co znaleźliście. ode mnie takie propozycje:

seria I:

despero każe nielatowi dzwonić do zoro szembeki. numer jaki mu podaj to, uwaga, uwaga, 654321!!! :D

seria II:

podczas przygotowań do akcji na parolach pada nazwa miejsc: gocław i grochów. jak zapewne pamiętamy w ekipie byli jacek goc i monika grochowska :)

seria III:

podczas zatrzymania naczelnika komendy, mężczyzna pyta o tożsamość. no i dowiadujemy się, że naczelnik to, hehe, jarosław zawadzki - syn lecha. no comments! :D

ocenił(a) serial na 10
jammer

seria III:

podczas kopania dołu z 'pontonem' policjanci znajdują puszkę piwa 'bartek' (aczkolwiek marka piwa jest częśćiowo zasypana piaskiem). pewnie część ludzi skojarzy motyw ze sławetnym maciusiem z 'klanu' :D

jammer

Z takich "ester eggów" przychodzi mi do głowy miasto Półtusk - miejsce gdzie policjanci z centralnego odwozili urzędasa MSWiA :D

jammer

III seria:

Walisz i Tylec - nazwiska 2 chłopców zakażonych przez Sybillę HIVem.

ocenił(a) serial na 10
Daniel84

HAHAHAHAHAH! - nie mam słów :D świetne jajeczko :D:D:D

ocenił(a) serial na 10
jammer

w odcinku 10 Kirun po przyjściu do siłowni też pije Bartka. na stopklatce widać ze to jest butelka z Tyskiego z zaklejoną etykietą (ale logo na szyjce butelki jest oryginalne) :)
(dokładnie 7 minuta 14 sekunda)

ocenił(a) serial na 8
volume88

A ja od siebie dodam coś nieco innego:
Chcecie wiedzieć co łączy 3 serie ''Pitbulla'' i ''Trzeciego Oficera''(poza tym że oba seriale mają 3 serie).
Zobaczcie te obrazki:
''Pitbull''
http://img515.imageshack.us/img515/7613/obrazek1k.jpg
''Trzeci Oficer''
http://img24.imageshack.us/img24/5985/obrazek2u.jpg

:D
Ten ''motyw'' pojawił się też w ''Ojcu Mateuszu''.

ocenił(a) serial na 10
jammer

Naczelnik to nie Jarosław Zawadzki a Jarosław Lewacki xD, czyli jeszcze lepiej :D

ocenił(a) serial na 10
THERION7

Ok, niby zawadzki, ale u niego w domu Strasznie niewyraźnie wypowiadają jego nazwisko, dopiero komendant mówi je zrozumiale stąd te nieporozumienie, bo właśnie oglądam ten odcinek :)

ocenił(a) serial na 9
THERION7

Seria II
Nielat rozpytuje dyrektora setii w sprawie zabójstwa ich dilerów.
"Znali się? No Mroczek ze Zduńskim!"
Podobnież trzeba oglądać "M jak Miłość" żeby to skumać, ja raczej nie pomogę ;)
654321 mi umknęło :D

ocenił(a) serial na 10
jammer

to bardziej coś na spostrzegawczość, niż gry słowne, ale warto się podzielić:

- otóż... reklamówka w której despero przynosi na miejsce zbrodni 'mięsko' to chyba ta sama, jakie byly podkładane w 2 odcinku 3 serii przez rura-bombera :D:D:D

poza tym nieraz spotkałem się z rotacją aktorów w serialu. np ojciec chłopaka, który w 2 serii miał przeprowadzić prowokacje pojawił się w 3 serii jako przechodzień.

ocenił(a) serial na 9
jammer

Eryk Lubos grał dilera Łaziennego i kumpla Katery.

ocenił(a) serial na 10
jammer

w 4 odcinku I serii, pod koniec wizji lokalnej romuś pyta się, o której będzie wyemitowany materiał z nim. nielat podaje godzinę 22:40. kto oglądał pierwsza emisję 'pitbulla', to pamięta, że serial nadawany był o tej godzinie :D

jammer

Andrzej Beya- Zaborski występuje w Pibulu raz jako Władzio- Policjant z Białegostoku, a drugi raz jako kontroler w pociągu (scena kiedy wychodzi z kiełbasą w ręku, a na peronie czeka Monika z kajdankami).

ocenił(a) serial na 8
Kenda

no gdzie????? jeszzce raz obejrzeć!!! raz, dwa!! pozdro

ocenił(a) serial na 10
Kenda

to dwie inne osoby były.

niemniej jednak wydaje mi się że Minister MSWiA z 5 odc I sezonu to ten sam gość, który grał brata pierwszej klientki detektywa Ostrowskiego (nie mylić z Rutkowskim) w II sezonie ;-)

ocenił(a) serial na 8
jammer

Despero do Kubusia męża dżemy

Chcesz mi powiedzieć,że komendant ma nr w srak taku?
No tak :)

chodziło oczywiście o Tak Tak w erze :)

jammer

3 sezon, epizod 11: Barszczyk zasypuje do kubka barszcz w 3 minucie 12 sekundzie :D

ocenił(a) serial na 8
kejtti

W jednym z ostatnich odcinków dziewczyna Artaka ogląda w telewizji Pitbulla. Bodajże w tym samym odcinku, podczas wizyty Ukraińców na komendzie, włączają oni na DVD piosenkę Kazika Pitbull.

jammer

Fogiel co lata zieloną laguną. Ma mini-burdel na nowogrodzkiej
Najlepsza rozkmina wg mnie:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones