PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814149}

Plan na miłość

Plan Coeur
6,8 4 186
ocen
6,8 10 1 4186
Plan na miłość
powrót do forum serialu Plan na miłość

2 SEZON

ocenił(a) serial na 9

Jedno jest pewne, powstanie kolejny sezon!
Pytanie- kiedy będzie? Ktoś coś?

dreamselllers

Też bym chciała to wiedzieć! Właśnie skończyłam pierwszy sezon ;) czemu skończyli w takim momencie?! :D

ocenił(a) serial na 9
paulinakopczynska

haha, masakra nie? miałam depresje pół nocy :D

paulinakopczynska

Zakończenie idealne. Serial nakręcony w dobrym stylu, nie ma jakiegoś wielkiego big love na końcu tylko takie dobre niedopowiedzenie

ocenił(a) serial na 7
dreamselllers

Co nie? xP I dołączam się do pytania :'(

ocenił(a) serial na 8
dreamselllers

Nie mogę się doczekać drugiego sezonu. Pierwszy był cudowny.

ocenił(a) serial na 9
ziaba933

będzie w tym roku! oficjalnie :D

ocenił(a) serial na 8
dreamselllers

Kiedy? :)

ocenił(a) serial na 9
dreamselllers

Czy wiadomo kiedy?

ocenił(a) serial na 9
przybewa5

nie wiadomo na razie :(

ocenił(a) serial na 8
przybewa5

Już potwierdzone, 11 października!

ocenił(a) serial na 9
Auroraa14

Już obejrzałam..

dreamselllers

I jak wrażenia?

kornelia_sara

Też właśnie skończyłam, więc może opowiem wrażenia - nieco nudny, ale krótki. Wiele absurdalnych, nielogicznych sytuacji, które wynikają tylko po to, by była jakaś drama. Obejrzeć można, ale głównie dla przyjaciółek głównej bohaterki, bo dają radę.

ocenił(a) serial na 9
kornelia_sara

szczerze? liczyłam na coś więcej- średniawka.. I sezon był sztos, a ten taki już ciągnięty, na chama.. chyba już nie będzie III.

ocenił(a) serial na 6
dreamselllers

ten sezon dla mnie w ogóle sensu nie miał. ledwo sie zacząl, to sie skonczyl. w poprzednim sezonie, mimo, że nie miał dużo więcej odcinków jakoś więcej sie dzialo, a w tym, sezonie? nic, poza tym, że Elsa ciągle kłamała...

rosesence

Też widziałam już cały i nie podobał mi się... Towarzyszyło mi ciągłe uczucie irytacji w stosunku do Elsy i jej kłamstw i ogólnie dziwnego zachowania. Również Max i jego zachowania były kompletnie od czapy. Wątpię w to że będzie 3 sezon a jak będzie, to nie będę oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones