Planeta Singli. Osiem historii (2021)
Planeta Singli. Osiem historii: Sezon 1 Planeta Singli. Osiem historii sezon 1, odcinek 5

Dystans

55m
5,2 804
oceny
5,2 10 1 804
Planeta Singli. Osiem historii
powrót do forum s1e5

Pierwszy odcinek dał nadzieję na całkiem fajną serię. Po drugim odcinku lekki zawód, po trzecim myślałem, że pomyliłem filmy, ale dałem szansę, czwartego nie dało się oglądać a piay obejrzałem jako ostatni z serii i podziękowałem.

użytkownik usunięty
Marco06_filmweb

Co ci się nie podobało w „dystansie”?

ocenił(a) serial na 1

Wszystko, emocje jak na grzybach i ta nachalna promocja tego czego nie potrzeba

ocenił(a) serial na 6
fabian_grochowski

uraził Twoje katolickie pisowskie sumienie? Wiesz, ze dookoła Ciebie żyją ludzie nie tylko heteroseksualni chodzący na marsze niepodległości ręka w rękę z naziolami?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
fabian_grochowski

Chlałes nie pisz po co ? Później człowiek czyta i się wstydzi za siebie . Paskudna sprawa

ocenił(a) serial na 6
fabian_grochowski

Na Pana trzeba zasłużyć średniowieczny prymitywie...

sobanek

ty sobanek lewaku tuskowy

ocenił(a) serial na 6
sobanek

Sobanek myśli że jest oświecony a rzeczywiście zaściankowość i nietolerancja bije po oczach. TakiecJanusze obrażają a później zbulwesroswany że ktoś się broni

ocenił(a) serial na 6
kuterek

jebnij się w czoło i to tak naprawdę mocno...

ocenił(a) serial na 6
sobanek

Mnie drażniła przede wszystkim ta teledyskowo-instagramowa konwencja. Te migające przed oczami wiadomości, głośna muzyka, chaos w obrazie. Dodatkowo powielanie stereotypów.

ocenił(a) serial na 7
fabian_grochowski

a czego nie potrzeba, a co potrzeba ?

ocenił(a) serial na 1

Chociaż brałem w tym udział lecz strasznie nudny i denny

Przepiękna etiuda o miłości, młodości, szaleństwie i rodzicielskiej miłości…podana za pomocą minimalnych środków a tak poruszająca i wielopłaszczyznowa. Dla mnie perełka.

Moim zdaniem fatalna drażniącą muzyka, jak często bywa w polskich filmach, przykrywająca akcję. Być może fiml skierowany był dla nastolatków,, stąd ten rodzaj muzyki. Po za tym sztampowa, nudna i przewidywalna historia. Duży zawód, bo jak pisałem pierwszy odcinek dał nadzieję.

ocenił(a) serial na 7
Marco06_filmweb

Obejrzyj 6, przyznałabym mu drugie miejsce, plus też uważam że 1 najlepszy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones