PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329991}

Planeta Ziemia

Planet Earth
8,5 15 702
oceny
8,5 10 1 15702
9,0 3
oceny krytyków
Planeta Ziemia
powrót do forum serialu Planeta Ziemia

Wild of Russia

ocenił(a) serial na 10

Hej oglądał ktoś film "Dzika Rosja"
zarabisty
Teraz pytanie do kogoś kto rządzi tym portalem
Może dalibyście opis tego serialu.
Jakąś recenzje i spis odcinków.

Battle

Utworzyłem kontrybucję dot. tego tytułu (Wild Russia). Teraz czeka na akceptację przez weryfikatora, co nastąpi za ok. 8 dni (sugerując się obecnym stanem kolejek w tym typie kontrybucji). Po akceptacji będzie można dodawać kolejne informacje do omawianego tytułu m.in. wspomniany przez Ciebie spis odcinków, czy też kraj produkcji, obsadę, opis itd.. Musisz się więc uzbroić w cierpliwość.

Battle

Tytuł został już dodany do bazy:
http://www.filmweb.pl/f558354/Dzika+Rosja,2009

Kontrybucje dot. daty premiery, gatunku, kraju produkcji, url, odcinków i obsady czekają w kolejce na akceptację przez weryfikatora :)

ocenił(a) serial na 10
nie_ma_mnie_i_nie_bedzie

Chopie starasz się
wielkie dzięki:)
Ten film jest też zarąbisty i muszę go ocenić podobnie ja "planeta Ziemia"

Jeszcze taka minimalna prośba (jak ci tak dobrze idzie) interesuje mnie jeszcze jeden ciekawy serial dokumentalny pt: "Survivorman"
Polski tytuł brzmi: "Człowiek, który przetrwa wszystko"
Jest to chyba najlepszy film o survivalu jaki oglądałem i chciałbym też by umieścić go na stronie!!

Battle

Nie ma sprawy. Bardzo lubię filmy przyrodnicze, więc z miłą chęcią zająłem się tą produkcją.

Natomiast z "Survivorman" będzie problem bo to jest program typu reality a FilmWeb nie dopuszcza tego typu produkcji do bazy. Z doświadczenia wiem, że prawdopodobnie kontrybucja dot. tego tytułu zostanie odrzucona przez weryfikatora (chyba że trafisz na kogoś "niedoświadczonego"). Jeśli chcesz, możesz sam spróbować...

http://filmweb.pl/FilmUpdateNew

ocenił(a) serial na 10
nie_ma_mnie_i_nie_bedzie

Tak, właśnie to zrobiłem sam chciałem załozyć taki tytuł i chyba nici z tego. Teraz właśnie przeczytałem że produkcje typu reality nie wchodzą do bazy.
Szkoda, byłoby fajnie gdyby to zmienili bo "Survivorman" i inne tego typu filmy też są ciekawe i godne uwagi.
No niestety regulamin to regulamin :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones