PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=160488}

Planetes

7,7 257
ocen
7,7 10 1 257
Planetes
powrót do forum serialu Planetes

Niesamowite.

ocenił(a) serial na 10

Science Fiction realniejsze od dzisiejszych produkcji na temat teraźniejszy. Przypadkiem trafiłem na ten serial w poszukiwaniu wszystkiego związanego z hard science fiction i
szczerze mogę napisać, że jest to jedno z najlepszych dzieł na ten temat. Genialna wyjątkowa fabuła, charyzmatyczne unikalne postacie i przecudowna muzyka czyli to co
według mnie przebija wraz z Władcą Pierścienia wszelkie inne filmy i seriale.
Jedynym minusem jest długość, raptem tylko 10 godzin które powodują uczucie nienasycenia pomimo dokładnie skończonego głównego wątku. Niestety na dalszą
kontynuacje nie mamy co liczyć, ale myślę, że w przeciągu 10 lat ta wspaniała historia która urzeknie nie tylko fanów fikcji zostanie wyreżyserowana w hollywoodzkim rozmachu
bo na to zasługuje.

10/10

ocenił(a) serial na 9
zeipap

Tak, to aż niewiarygodne, jak można zrobić zwyczajnie znakomitą fantastykę naukową. Niestety, serial jest niezbyt znany - a u nas w Polsce to już w ogóle, mimo że ukazała się 6-płytowa edycja dvd.

ocenił(a) serial na 8
marscorpio

Zazwyczaj dobre serie w polszy sa pomijane na rzecz durnych komedii i popularnych gniotów.

ocenił(a) serial na 8
rascal0pl

A, jeszcze jedno - jak po 5 odcinkach będziecie się zastanawiać, dlaczego jeszcze oglądacie, to polecam jednak się przełamać. Wszystko po odcinku ze Space Ninjas jest rewelacyjne (a w dalszych odcinkach widzimy, że był on potrzebny)
9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones