PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020071}

Playlista

Spellistan
6,9 3 222
oceny
6,9 10 1 3222
Playlista
powrót do forum serialu Playlista

Po obejrzeniu ostatniego odcinka mam wrażenie jakby zrealizowali go na wzór "Anty Reklamy" i ostrzega użytkowników i muzyków jak nędznie są traktowani muzycy.
Że niby co ? wszyscy muzycy mają odejść a użytkownicy aplikacji przestali słuchać ? aby było "OK" ?

Myślałem też że na końcu Daniel wymyśli jakiś nowy projekt biznesowy a tu znów anty-reklama ukazująca buca....

ocenił(a) serial na 8
remix0

Jeśli muzyka w takiej formie nie będzie dostępna to wielka szkoda, bo mogę nawet zapłacić więcej niż płacę obecnie, a tak wrócę do ścigania mp3 i nie zapłacę nic...

gradins

w tym caly problem , juz dzis na calym swiecie w radiu leca te same numery co 10 min, artysci zarabiaja grosze, a ludzie maja to gdzies , za 50 lat przez korporacje i ludzi co maja to gdzies bedziecie sluchac to do czego prawa beda mialy korporacje, a nowi muzycy przepadna , bo juz nic nie zarabiaja na sprzedawaniu muzyki, chyba ze kogos sie promuje i nabija fikcyjne biliony na YT

remix0

Tak to niestety wygląda. Daniel nie wymyślił lepszego projektu biznesowego, a muzycy ze Spotify dostają jakieś grosze.

Niestety muzykę jest łatwiej skopiować niż chleb. Szkoda, że mało kto interesuje się, ile pracy/osób/czasu/pieniędzy/studia potrzeba, żeby wytworzyć muzykę (oczywiście to też zależy od rodzaju, koncepcji, itp., ale nigdzie nie kosztuje to groszy).

użytkownik usunięty
remix0

Daniel nie jest bucem, nie zrozumiałeś, że złym, w całej tej sytuacji nie jest Spotify, a wytwórnie płytowe, które wykorzystują artystów teraz i zawsze w przeszłości. To kolejna sytuacja, w której pokazuje nam się walkę między jednym, a drugim, a w międzyczasie trzeci korzysta, czytaj doi i jednych i drugich.

Tylko zobacz ile zespolow bylo znanych na swiecie jak istnialy wytwornie , a ile znasz wielkich kapel od 2010 , albo wczesniej ???

ocenił(a) serial na 8
DamianW_86

Wytwórnie to taki nasz zaiks. Kradną na maxa a ludzie zarabiają grosze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones