PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95952}

Plebania

3,9 23 533
oceny
3,9 10 1 23533
Plebania
powrót do forum serialu Plebania

Tracz najlepsza postać w tym serialu ,takiego faceta jak on nie ma w żadnym innym polskim serialu.Oglądałem teraz urywki scen z jego postacią od początku jak się pojawił i ten facet jest niesamowity ,ten Dariusz Kowalski to mistrzowsko zagrał tego tracza.Tak to zła postać ,podła ,pozbWiona uczuć ,zimny drań i egoista ,myśli tylko o zysku nie liczy sie z nikim I niczym ,jest panem swojej sytuacji.Wspaniała postac jak on potrafi manipulowac ludzmi ,dla niego nie ma rzeczy niemożliwych .Jak on potrafił pomiatac każdym ,cóż za czart prawdziwy gangster .Nie ma uczuc dla ludzi ,on czuje tylko pogarde I chec wyższosci .Jak umiał oszukiwac byle miec zysk .Niezła postac nawet żona jest jego zabawka I może robic z nia co chce .Ta postac polazuje prawdziwego faceta on nie ukorze sie przed nikim ,jest zimnym draniem idzie po trupach do celu,on nie liczy sie z nikim ,dobrze niszczy wszystkich co stana na jego drodze .Wie że nie można okazywac litosci ,on bawi sie czyims cierpieniem I bólem ,dla niego czyjes problemy niewiele robia .Nie jest soba jak nie pokaże komus gdzie jest jego miejsce .Albo jak walczył z księdzem jak on potrafil sprzeciwic sie ,twardo postawic na swoim .Jak umiał pokazac że dla niego kosciół jest niczym ,mógł nawet zabic byle miec to czego chciał ,mógł kogos zniszczyc byle miec pozycje.To dopiero twardziel on lubi bawic sie ludzmi .Każdy jest dla niego nikim ,on czuje sie panem a ktos inny to jego marionetka .Wspaniała postac pozbawiona uczuc nie ma serca jest zły do granic możliwosci .

użytkownik usunięty

Dodam jeszcze że dla mnie janusz tracz to postac idealna I wzór do naśladowania ,nie jest mięczakiem I wie czego chce.On umie osiągnac swój cel co że ktos na tym ucierpi ważne że on ma to cargo chce.Jak chciał w domostwie walencika zrobic burdel I tamten musiał spalic swoja ojcowizne ,Albo jak miał z jakas ukrainka dziecko co go uratowała wcześniej I dzieki niej przeżył jak ja chciał potem wysiudac do siebie z powrotem .Dobre też było jak chciał oszukac krzysztofa tego od weroniki co była jego współpracownica żeby mu sprzedac posiadłosc obciążona długami a tamten nic o tym nie wiedział.Albo jak gadał do ojca swojej żony o swoich niecnych planach .To dopiero drań ,cóż za wyrachowana postac .Człowiek który bawi sie innymi ,dla niego nikt sie nie liczy .Albo jak tego byłego narzeczonego andżeliki załatwił jak go sie pozbył albo potem ja szantażował jak mu chciała wejsc w jego interesy I knowania .Wspaniale naprawde jak on chciał z siostry wikarego zrobic zła ale ona sie wypaliła ale I tak robił wiele złego ,było cos że podpalic kazal jakas babcie marceline .Albo jak potem było cos że wysłał jakis chłystków z towarem zaa granice a potem sam ich wrobił I wydał ,sam na nich nakapował I wpadli z jakas bronia .no a ten fresk co kazał namalowac ostatnia wieczerze żeby Jesus miał twarz wikarego adama.Tracz to istne zło ,on zrobi wszystko byle być bezwzględnym draniem .Albo tak jak bawil sie uczuciami nawet swojej żony ,ona była jego zabawka on nia jak pomiatał jak nia poniewierał.Albo potem chyba będzie miał inna jakas druga a te andżelike wygna razem z jej ojcem z domu .Te urywki co oglądałem w you tubie były dotad jak gnębił tatusia andżeliki .Potem będzie też chyba ciekawie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones