PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95952}

Plebania

3,9 23 533
oceny
3,9 10 1 23533
Plebania
powrót do forum serialu Plebania

Powrót do bohaterów i wymyślenie nowych wątków nie byłoby trudne. Młodzież szkolna (licealiści) zostałaby przeniesiona na studia/do pracy, starszym aktorom również by coś wymyślono, z ich powrotem nie byłoby problemu albowiem wszyscy żyją i mają się dobrze :-).
Nie wiem jakie wyniki notują powtórki Plebanii na regionalnej, ale na głównej stacji spokojnie na nowy początek mieliby ze 2-3 mln... może na początku nawet z 3,5 mln :-).
Wystarczyłoby ściągnąć z emisji "Świat się kręci", albo go okroić by zmieścić te 20-25 minut dla Plebanii (musieliby zrobić z niego jakiś mini-program, albo wstawić go zamiast Lisa).
Może jakaś petycja? :)

ocenił(a) serial na 9
spiwi

Też bym chciała żeby plebania wróciła, ale wątpię w to. Poza tym już nie byłaby taka fajna jak stare odcinki

datina69

Czemu nie byłaby taka fajna?:) Klimat przecież można zachować;)

ocenił(a) serial na 9
spiwi

No poki co to wycofano powtorki z tvp regionalna chyba z to ze proboszcz dziala w kodzie

ocenił(a) serial na 8
bucak

Tymczasowo, bo gospodynie domowe (70% publiczności) mają teraz gorący okres ;).

ocenił(a) serial na 9
spiwi

No chyba nie tymczasowo,niestety,ale widze ze zdjeto powtorki

ocenił(a) serial na 8
bucak

Wczoraj były 2 pierwsze odcinki po przerwie :).

ocenił(a) serial na 9
spiwi

No to dobrze,moze wynikalo to z zamieszanie w zwizku ze zmiana regionalnej na tvp3

ocenił(a) serial na 1
spiwi

Naprawdę oglądacie takie szmiry? o Babci Józi co smaży kotlety proboszczowi. Normalnie Polska C, Drętwe aktorstwo, dialogi pisane na kolanach. Ale pewnie po zmianie władzy to wróci na antenę. łaniewska, pisowska aktorka, musi mieć pracę i dalej smazyć kotlety.

Myszkin_filmweb

ja bym wolała żeby ten serial nie wrócił ponieważ proboszcz przeniesiony został do Hrubielowa wolałam jak w Tulczynie był.

ocenił(a) serial na 1
kinomanka_13

A co to za problem dla scenarzysty zawrócić go do Tulczyna :)

Myszkin_filmweb

ale przed zakończeniem serialu wątki były oparte na Hrubielowie bo ksiądz Antoni musiał tam być na zastępstwo, nie podobało mi się też jak ksiądz Adam został przeniesiony do Starej Wiosny i mało go pokazywali.

ocenił(a) serial na 10
kinomanka_13

Zgadzam się w hrubielowie to juz nie to samo brakuje tulczyna tamtych ludzi przedobrzyli

ocenił(a) serial na 6
Myszkin_filmweb

Lepsza Plebania, gdzie jest jedna ciekawa postać, w dodatku zagrana bardzo dobrze niż Klan, M Jak Miłość, Barwy Szczęścia i im podobne produkcje TVP

spiwi

No i jednak wszyscy, którzy wróżyli śmierć Plebanii się mylili. W ubiegłym roku rozpoczęto powtórki, oglądalnośc była na tyle dobra, że w tej chwili są już plany nakręcenia nowych odcinków. Rozpoczęły się już nawet nad tym prace- czy to wypali? Zobaczymy..Mi się już podoba nowa telewizjia publiczna. Powrócił Teleranek, wraca Sonda, Wielka Gra, Sportowa Niedziela, Pegaz..Nareszcie ktoś zrozumiał, że nie jest ważna tylko i wyłącznie tzw grupa komercyjna (16-59lat, w bardziej szczegółowych opisach osoba średniozamożna lub zamożna, mieszkająca w dużym mieście). Ważne są też inne osoby- dzieci, które ostatnio straciły niemal wszystkie programy w TVP- łącznie z Wieczorynką, osoby starsze, które lubiły takie pozycje jak Wielka Gra (ale będzie miała ona także grono fanów w innych grupach wiekowych) itp, itd. Telewizja Publiczna ma realizować misję, a nie jedynie zarabiać na reklamach- miło, że do niej wraca i zaczyna oferować coś wszystkim grupom społecznym.

użytkownik usunięty
TomasT

Jak mają zrobić nową wersję plebanii to niech księdza Antoniego gra Bogusław Linda tylko on może walczyć z traczem xd a romusia może grać Maciej Lubicz po tym jak wywala klan z ramówki xd tracza ma grać darek Kowalczyk bo innego aktora nie mogą dac na miejsce czarta xd

ocenił(a) serial na 10
spiwi

Prosze napisac do TVPIS czy Tracz wroci

ocenił(a) serial na 7
GTA1

A może by wspólna petycja do BESTA FILM Sp. z o.o coś pomogła. Gdyby się wspólnie zebrać to kto wie

spiwi

http://aleseriale.pl/title,Plebania-Agnieszka-Wlodarczyk-zagra-w-nowej-wersji-hi tu-TVP,wid,159433,wiadomosc.html?ticaid=617058

ocenił(a) serial na 8
no_bo_co

Dziękuję bardzo

użytkownik usunięty
spiwi

Jest info na necie że serial może powrócić na ekrany TVP bo nowy rząd jest i ta aktorka co grała tam babcie józie powiedziała ze powróci do serialu ale jak będzie księdza proboszcza grał inny aktor .Bo podobno poroznily ja z matuszakiem różnice polityczne .NO więc jest szansa na powrót może będzie tak ze wypiernicza klan a zastąpią plebania ?nie tęsknię za księdzem Antonim ani tam Irka czy toskiem i Marcelina z Krysia i Kasia na czele ale powrót Janusza tracza to byłby cud. Matko wuj z matuszakiem i łaniewska niech dają darka Kowalczyka w roli tracza i ose xd ma być ten sam aktor i ma być zły do szpiku kości xd prezes TVP niech daje nowe odcinki tym razem tracz ma być jeszcze gorszy niż był xd jak będzie inny aktor od pana darka to ja się pochlastam xd muszą reaktywowac Plebanię inaczej napiszsmy petycję do TVP na miejsce klanu plebanię dac a tamto wywalić xd mam jeszcze dobry pomysł romusia borusiuka może grać maciek Lubicz xd a jak księdza może grać Opania albo Kowalewski lub mam lepszego kandydata Bogusław linda tylko on podoła walce z traczem xd

ocenił(a) serial na 6
spiwi

Po zmianie rządu i przyjściu Knurskiego wszystko się zmieniło,teraz to nie jest TVP,tylko zwykła TVPIS,PROPAGANDA,Reżimowa TV której się oglądać nie da.Dostali miliardy zapomogi,a w tv u nich sam syf i szczucie na innych.Teraz jedynie Plebanie można oglądać na programie,STOPKLATKA.Ja jedynie ten serial oglądałem dla Tracza :D

ocenił(a) serial na 10
jazdowicz2666

Oni wolą jakieś Tureckie seriale i Koronę królów ,niż Plebanię

jazdowicz2666

niestety na Stopklatce puszczają tylko odcinki do 324 i później od nowa. trochę bez sensu oglądać te same odcinki w tv

ocenił(a) serial na 6
Sihaa

Niestety w tv powtórki to już norma,szczególnie teraz w okres wakacyjny.Ja nie wiem za co oni ściągają od nas płacenie abonamentu.Chyba tylko za reklamy i te powtórki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones