Plemiona Europy
powrót do forum 1 sezonu

Proszę o rade czy poświęcić czas na ten serial? Czy zapomnieć o nim?

MateuszMTZ

Jeżeli oglądałeś i podobały Ci się seriale The 100 i The Rain to czemu nie. Plemiona Europy są zbieżne na poziomie fabuły z oboma wyżej wymienionymi.

blubleberry

Właśnie tak się składa że obu nie oglądałem, o The 100 słyszałem i polecono mi go ale nadmiar negatywnych komentarzy mnie zniechęcił. Lubie Sci-fi dlatego zainteresował mnie ten serial, także dziękuje za opinie :)

użytkownik usunięty
MateuszMTZ

Mnie się podobał The 100. Serial w którym trzeba czytać między wierszami aby w większości był zrozumiały bardziej dosłownie. Kapitalny choć trudno przyznać, że optymistyczny. Polecam ale uważam, że pytanie innych o zdanie mija się z celem gdyż każdy lubi co innego. Pozdro!

ocenił(a) serial na 6
MateuszMTZ

Pierwszy odcinek mnie bardziej zniechęcił niż zachęcił. Obejrzałam wszystkie i nie jest aż tak zły. Pewne tematy ciekawie się rozwinęły. Odcinki jak i sezon nie są aż takie długo, bo zwykle mają po ok 35 minut więc jeśli tyle nie szkoda czasu poświęcić to czemu nie.

jawiktorka

W takim razie pozostaje mi się zastanowić co zrobić. Czasu rzeczywiście wiele to nie zajmie to można zaryzykować. Dzięki za opinie :)

MateuszMTZ

Zapomnieć jak najszybciej i na zawsze!

Agusia1h

Widzę że nie przypadło do gustu, heh, ale również dziękuje za opinie :)
A czy widziałaś może "Altered Carbon"?

MateuszMTZ

Ja widziałem, a nawet czytałem trylogię. Pierwszy sezon dobry i jest odzwierciedleniem 1 książki. Następny to mix i poplątanie trochę z 2 trochę z 3 części i wypada wiele słabiej. Ogólnie warte obejrzenia i przeczytania (1 część). Technicznie kładzie plemiona na łopatki, ale same plemiona w sobie też coś mają :) trochę taki post apo, trochę dziwactwa i Mojżesza .

Cook1e

Też uważam że 1wszy sezon jest mistrzowski, aż się chce żeby więcej takiego sci-fi było.
Co do drugiego też dobry, ale już słabszy od 1wszego... brakło troszke tego klimatu.
Ale nie wiedziałem że to właśnie mix 2 i 3, to teraz wnioskuje że 3eciego sezonu zapewne nie będzie co jest troche smutne w takim razie. Co do plemion, skoro tak to chyba będe musiał do nich zajrzeć :)

MateuszMTZ

Jeśli natomiast lubisz space opery, to nie wiem, czy już widziałeś "the expanse" bardzo dobry serial.

Cook1e

Nie widziałem, wydaje się być ciekawy, pozytywnie oceniany na dodatek. Właśnie sprawdziłem czy może Netflix łaskawie ma go w swoim repertuarze, ale niestety niema. Zaznaczyłem go sobie i teraz tylko musze znaleźć sposób jak go obejrzeć. Dzięki za polecenie :)

ocenił(a) serial na 7
MateuszMTZ

nie polecam, gdyż urwano wątki, a kontynuacji nie będzie. Gdybym wiedziała, nie oglądałabym, bo to tak jakby przeczytać pol książki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones