PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136269}

Plotkara

Gossip Girl
7,7 105 710
ocen
7,7 10 1 105710
6,3 7
ocen krytyków
Plotkara
powrót do forum serialu Plotkara

Jenny Humphrey

ocenił(a) serial na 10

Czy ktoś ją w ogóle lubi ?
Z tego co czytam na forum wnioskuje , że nie .
Ja lubiłam ją przez cały 1 i 2 sezon . W drugim była bardzo fajna , podobał mi się jej zmiana
fryzury .
W trzecim sezonie za to była nie do zniesienia . A ostatni odcinek zszokował mnie

sylwka18xd

Jenny lubiłam najbardziej w 1 sezonie,w drugim trochę mniej,ale w 3 to zaczęła mnie wkurzać. Najlepsze co mogła zrobić to wyjechać.

ocenił(a) serial na 10
sylwka18xd

Pierwszy i drugi sezon owszem, lubiłam ją. Na początku trzeciego bardzo podobała mi się jej zmiana stylu i wizerunku. Aczkolwiek z kolejnymi odcinkami zaczęła strasznie mnie irytować.

ocenił(a) serial na 10
j_piecyk

Zgadza się, w pierwszym sezonie była całkiem fajna, chciałam (na początku myślałam ze tak właśnie będzie) aby Jenny upodobniła się do Blair, stała się jej taką "małą koleżanką", ale ona wszystko robiła na własną rękę z myślą że się wybije : //, niestety od drugiego sezonu jedynie się pogrążała i strasznie mnie drażniła... A to co zrobiła w ostatnim odcinku 3 sezonu... , gdybym była na miejscu Blair... oh, jednym słowem nie lubię jej postaci :D

ocenił(a) serial na 8
qnna

Ja lubię Jenny,to ciekawa postać.I właśnie najbardziej ją lubiłam w 3 sezonie,potem w 2 i 1.W 1 nie lubiłam jej,strasznie.A mówicie,że nie podobała się wam Jenny w ostatnim odcinku 3 sezonu.Niby dlaczego???Co ona niby takiego zrobiła?A Chuck niby bez winy?!On jest w połowie winny tak jak Jenny.Pomogli sobie nawzajem,on zaprosił Blair na drinka,ona wywaliła prześcieradło "do góry nogami" wrazie jak by Blair weszła i zwiała.Potem ona i on tego żałowali.Nawet Jenny bardziej bo straciła dziweidztwo z kimś kogo nie kochała i tego nie odzyska.A Chuck nawet jakby zrobiłby wszystko to i tak odzyska Blair,on i ona wiedzą,że są dla siebie stworzeni.
Więc ja lubię Jenny,najbardziej właśnie w ostatnim sezonie,a w 1 totalnie nie.

plistek43

Nie ma co ukrywać - Jenny wzbudza emocje ;) Ale szczerze, nie przepadam za nią. Zgadzam się jednak w niektórych kwestiach z plistek43.
Pozdrawiam
http://nesira.bloog.pl

Nesira

ja ją lubiłam w 1 i 2 , Była kreatywna i fajny pomysł z tym pokazem. Ale zaczęła mi działać na nerwy gdy dobierała się do Nate'a i ta jej mina gdy rozkazywała swoim "służkom". Oprócz tego że rozwaliła mój ulubiony związek to jeszcze grała przed wszystkimi niewinną ofiarę Chucka , jakby sama nie pchała się do łóżka. Dobrze że wyjechała do tego internatu ...

ocenił(a) serial na 9
sylwka18xd

Ja jej nie lubiłam od początku. Wrażenie, jakie na mnie wywarła, to taka panna nikt, która pozwoli się nawet ośmieszyć, byle tylko "elyty" ją zaakceptowały w swoim gronie. Jedyny mały plus miała u mnie za to, że była całkiem sprytna, jak np. w odcinku z nocowaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones