PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136269}

Plotkara

Gossip Girl
7,7 105 804
oceny
7,7 10 1 105804
6,3 7
ocen krytyków
Plotkara
powrót do forum serialu Plotkara

KTO JEST PLOTKARĄ ??

ocenił(a) serial na 9

Dopiero teraz zaczęłam oglądac plotkarę i niestety takmnie korciło,że sprawdziłam kto okaże się własnie tytułową plotkorą.Nie wierzyłam jak zobaczyłam,że to Dan,bo oglądając 2,3 sezon widac,że lonely boy dowiaduje się kilku rzeczy z plotkary np. o pocałunku Nate i Jenny.A po za tym czy Dan pisałby takie rzeczy o ludziach,zwłaszcza Serenie i Jenny? Co sądzicie?

ocenił(a) serial na 10
tangerine2

przypuszczam, że początkowo scenariusz nawet nie zakładał, że to Dan okaże sie Plotkarą,gdyż jak sama zauwazylas jest wiele sprzecznosci. Dopiero później, w ramach rozwinięcia wątków i zrobienia "czegoś" aby przyciągnąć widzów i zaciekawić- zrobili Dana tytułową plotkarą ;-)

ocenił(a) serial na 9
monia5000

Ja też jeszcze nie obejrzałam wszystkich sezonow ale od poczatku wiedzialam kto jest plotkara bo przeczytalam, tez sie nie moglam doczekac ;D. Ale zgadzam się z monia5000 nie wiedzieli na pewno od poczatku kogo zrobia Plotkara, dlatego niektóre rzeczy się nie zgadzają :)

kindzia160294

Tak, może i nie wiedzieli. Ale właśnie obejrzałam cały serial i postanowiłam obejrzeć jeszcze raz pierwszy odcinek. Zobaczcie, dają odpowiedź już na początku, ja jest pokazana strona plotkary i głos Bell że nigdy nie powie kim jest, jest ujęcie na Dana przed komputerem, dokładnie jakby on to pisał. Takie jest moje wrażenie, ale zobaczcie i sami oceńcie..

tangerine2

Ja dopiero zaczęłam oglądać i jestem na drugim sezonie, nie wierzę że to on jest Plotkarą...

tangerine2

Na pewno wiedzieli kto jest plotkarą
a to że Dan czasem się "dziwi" na widok czegoś na Plotkarze to tylko po to żeby widzowie sie tak szybko nie domyślili ;)

tożsamość Plotkary to coś na czym opierał sie ten serial, reżyserzy nie są idiotami żeby od początku nie wiedzieć kim jest :D

kamciax

W sumie to zaczęłam czytać książki i tam Dan jest zupełnie inny, zarośnięty i czytający poezję na ulicach po francusku, tam jest naprawdę dziwny i pasuje na Plotkarę, ale w serialu to zupełnie inna postać - denerwująca, lękliwa, bez ciekawego życia i tajemnic.

użytkownik usunięty
tangerine2

wiem, że już dawno napisałaś ten post, ale jeśli jeszcze nie znasz odpowiedzi na pytanie, to ja ci napiszę
tak naprawdę to żaden z głównych bohaterów nie jest plotkarą
pojawia się ona gościnnie w jednym z ostatnich odcinków, a gra ją Kristen Bell
mam nadzieję że pomogłam

ocenił(a) serial na 7

to chyba inny serial oglądałaś ;)

użytkownik usunięty
carmelove

no jak to?
znaczy się ja tego nie oglądałam, tylko to odkryłam przypadkowo na filmwebie
no ale jeśli to rzeczywiście nieprawda to przepraszam
mój błąd

użytkownik usunięty

Kristen Bell tylko podkłada głos pod plotkarę

ocenił(a) serial na 8
tangerine2

Kurczę,że też mnie podkusiło i przeczytałam,kto jest plotkarą:P
Właśnie skończyłam 5 sezon i dlatego od razu na myśl przychodzi mi scena,kiedy Dan czyta na portalu zamieszczone fragmenty pamiętnika Blair i wyraźnie robi to na nim wrażenie,więc jakoś mi się to kupy nie trzyma i oczywiście takich scen jest wiele. Z drugiej strony wiemy,że Serena,która jest główną "bohaterką" na portalu plotkary od dawna,jeszcze zanim się oficjalnie poznali fascynowała Dana,więc tu by się akurat mogło zgadzać...Hmmm no dziwnie,dziwnie:P:P

ocenił(a) serial na 10
tangerine2

Właśnie skończyłam oglądać i jestem zaskoczona, że to Dan jest plotkarą:) Zawsze obstawiałam Jenny, ale teraz zauważyłam, że Dan na plotkarę jak najbardziej pasuje.

tangerine2

łzy mi naszły do oczu jak oglądnęłam finałowy odcinek, nie ma już plotkaru, buuuu :(
wiele wątków bym inaczej pokończyła, ale doszłam do wniosku,że co jak co ale Dan był z nich wszystkich najnormalniejszy.
i wgl fajnie to zakończyli, Serena i Dan - przesuper scena na koniec jak się tak do siebie szczerzą :D :D
dalej jestem w szoku z tym wszystkim :)

ps. o co chodziło z tą lolą i ivy ? na końcu jest scena gdy dan bierze spectatora do rąk a dorota mu go odbiera a na stronie tytułowej ivy i lola
;>

tangerine2

pod koniec 4 sezonu jest ksiazka dana, ktora odkryla Vanessa i tam juz jest lekko odkryte, ze to Dan jest plotkara (scena z ksiazka Dana, ktora czyta Vanessa)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones