PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136269}

Plotkara

Gossip Girl
7,7 105 799
ocen
7,7 10 1 105799
6,3 7
ocen krytyków
Plotkara
powrót do forum serialu Plotkara

Oglądam na jednej stronce i większość odcinków jest okey, ale niektóre są tylko po 5 minut i lipa :(:( przez to zamiast obejrzeć caly sezon mam luke conajmniej o pięć odcinków bo są tam one tylko pięcio minutowe :(:( prosze o podanie mi stronki gdzie można obejrzeć on-line za darmo całe wszystkie sezony z góry dziękuje bardzo :):)

ocenił(a) serial na 6
Monilunka7

i i t v, z a l u k a j, k i n o m a n i a k.t v, s e a n s o n l i n e.e u, e k i n o

ocenił(a) serial na 10
nevergonnabe

na k i n o m a n i a k.t v wlasnie ogladam i skonczylam pierwszy sezon, ale z tego 5 odcinkow bylo tylko po 5 minut :(:( na tej reszcie sa wszystkie w calosci?? i dziękuje bardzo :):)

ocenił(a) serial na 6
Monilunka7

sprawdź na i i t v, napisze po 17-tej, bo teraz jestem w pracy i muszę uważać:)

ocenił(a) serial na 10
nevergonnabe

Dzieki, dzieki :): tak mi zależy bo obejrzałam caly sezon a bez pieciu odcinków ominal mnie caly wątek w Georginą z wyznawaniem prawdy itp ;/;/ i czekam na dalsze adresy stron :):)

ocenił(a) serial na 10
Monilunka7

I mam jeszcze jedno pytanie jak na tych stronach aktywujemy ten kod tym platnym okolo 5 zl esem to ile mozemy wtedy ogladac?? czy za kazdy odcinek trzeb palacic??

ocenił(a) serial na 6
Monilunka7

ja zawsze oglądałam tylko z limitem, za darmo, z hostingów: "o d s i e b i e", "v i d e o a n y f i l e s", "p u t l o c k e r", więc niestety nie pomogę, po południu przejrzę te linki i postaram się napisać, gdzie jeszcze można zobaczyć GG

ocenił(a) serial na 10
nevergonnabe

Głupio to zabrzmi, ale jestem nowicjuszką w oglądaniu on-line i co to są hostingi ?? też moge na tym oglądać??

ocenił(a) serial na 6
Monilunka7

Rozumiem, ja tez nie jestem znawczynią. Zrób tak: wejdź na i i t v, nie loguj się nigdzie, wybierz serial, wybierz z listy odcinek, zjedź na dól strony, powinien być taki pasek z napisem "linki do pozostałych hostingów", kliknij na to, potem wybierz jakiś odtwarzacz np. p utlocker, vid eoanyfiles lub od siebie, na maxv ideo jest limit, więc nie polecam.

ocenił(a) serial na 6
Monilunka7

na:
s e a n s - o n l i n e.p l (jest 6 sezonów z napisami),
e k i n o .p l (6 sezonów z napisami),
i i t v.p l (j.w.),
z a l u k a j (storczykxd też to poleca),
k i n o l i v e.p l

za darmo, bez logowania, czasem są limity, ale nie na wszystkich linkach, czasem musisz cierpliwie poczekać, aż się zbuforuje lub np. niekiedy na początku odcinka nie ma napisów, gdy są takie krótkie streszczenia - przypomnienia z poprzedniego epizodu, ale dalej już są napisy normalnie

ocenił(a) serial na 10
Monilunka7

na zalukaj. tv ( bez spacji) są wszystkie sezony w wszystkie odcinki. Za darmo tylko trzeba się zalogować, ale to też darmowe i szybkie.

ocenił(a) serial na 10
storczykxd

Logowalam sie wczoraj odrazu po dostaniu linków i na zalukaj tez i trzeba wysłąć płatengo esa?? coś nie tak robie??

ocenił(a) serial na 10
Monilunka7

Oj to nie wiem, może zminili przepisy. Mam konto chyba od roku i za żadne seriale nie musze płacić. Moge ogłaać wszystkie z listy bez limitu i buferowania. Jedynie się płaci za niektóre filmy, ale to się wtedy limit na tydzień wykupuje za 3.66 zł, lecz to se serialami nie ma nic wspólnego.

ocenił(a) serial na 10
storczykxd

a TAM PLOTKARA JEST Z NAPISAMI CZY Z LEKTOREM??

ocenił(a) serial na 10
Monilunka7

dwa piewsze sezony na pewno z lektorem. Sezon 3 kiedyś był z napisami, ale może już zmienili, bo jeżeli Plotkara 3 była emitowana w telewizji to lektor na pewno jest. Musisz sprawdzić

ocenił(a) serial na 9
Monilunka7

ja zawsze ogladam na kinomaniaku albo i i t v i nie narzekam,nigdy nie zdarzylo mi sie zeby odcinek trwal 5 minut..

ocenił(a) serial na 10
elemele90

Ale jest tak przy 15.16.17 odcinku pierwszego sezonu ;/;/

ocenił(a) serial na 7
Monilunka7

na i i tv przy odtwarzania z np. sprocked lub wgrane jest napewno wszystko okay, sprawdzalam przed chwilą - odcinki mają tak jak zawsze ok 40min.

ocenił(a) serial na 10
moniasze

Dzięki bardzo :):) obwjrze na tym :):)

ocenił(a) serial na 10
Monilunka7

ja oglądam na ii tv na max video . Place ok 5 zł za 15 dni z tym ze jak konczy mi sie premium to do tych 15 dni dołaczaja 2-3 dni ale cena pozostaje bez zmian

użytkownik usunięty
Monilunka7

Polecam obejrzeć tu, bez logowania, wszystkie odcinki z lektorem :)
filmowo co

ocenił(a) serial na 10

Dziękuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones