PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136269}

Plotkara

Gossip Girl
7,7 105 809
ocen
7,7 10 1 105809
6,3 7
ocen krytyków
Plotkara
powrót do forum serialu Plotkara

Plotkara POWRÓCI?!!!

ocenił(a) serial na 10

HeJ wam! Patrzcie coś dziś znalazłam: http://www.cosmopolitan.pl/milosc-seks/10800/serial-plotkara-powraca

Czy to możliwe, że kultowa Plotkara powraca? News jest stosunkowo nowy, bo z końcówki lipca br., więc może coś jest na rzeczy? Sama Blake coś tam napomknęła niedawno o GG w wywiadzie.
W 2017 minie akurat 5 lat od końca serialu,a właśnie skończył się on na "5 lat później", więc aktorzy lekko się podstarzeli i pasowaliby idealnie. Co o tym myślicie? Wiem, ze było już milion spekulacji na temat wznowienia GG, ale błagam żeby to była prawda.

A gdyby okazało się, że Plotkara znów do nas wraca, to co chcielibyście zobaczyć?

breakeven

Na myśl przychodzą mi dwa warianty:

1)ciąg dalszy życia znanych nam bohaterów i to chciałbym zobaczyć

2) GG w szkole średniej/uczelni z nowymi postaciami i wątkami, a znane nam osoby pojawią sie gościnnie ( coś na wzór powiązania beverly hills 90210 & melrose place)

ocenił(a) serial na 10
Hans_Kloss

Jak dla mnie zdecydowanie punkt 1! Nie wyobrażam sobie starej obsady Gossip Girl gościnnie.
Fajne byłoby także cofnięcie się, i żeby można było zobaczyć co się wydarzyło po ślubie Chair, jak Dan i Serena się odnajdywali, Lily i Rufus z nowymi partnerami itd.

breakeven

Moze zbiorą ekipę, poza Blake, ktora grala takze u Woody Allena, reszta kariery nie zrobila.

Chuck stosunkowo niedawno wystapil w serialu Miasto zla, ale serial krecony z przerwami i po 1 sezonie nie bylo kontynuacji.

ocenił(a) serial na 10
Hans_Kloss

Jakoś o nich cicho. Chociaż Blake sama niedawno przyznała, że udział w serialu był dla nich super zabawą i raczej wszyscy byliby chętni pojawić się w kontynuacji.

breakeven

Chucka widziałem kiedyś na fashion tv w pokazie mody, prezentował garnitury. Chodząc, on kołysze się w charakterystyczny sposób i to zwróciło uwagę :).

ocenił(a) serial na 10
Hans_Kloss

Ooo serio? A pamiętasz może u jakiego projektanta? To chyba było tak jednorazowe bo on jest raczej za niski jak na modela.

breakeven

u Philippa Pleina https://www.youtube.com/watch?v=aIjOdr9BBws :)

ocenił(a) serial na 10
Hans_Kloss

Dziękuję ci bardzo! :)

breakeven

xoxo :)

ocenił(a) serial na 10
Hans_Kloss

Dziwne, że żuł gumę na wybiegu. Wygląda to trochę niefajnie

breakeven

kreacja na pozera ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones