PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136269}

Plotkara

Gossip Girl
7,7 105 799
ocen
7,7 10 1 105799
6,3 7
ocen krytyków
Plotkara
powrót do forum serialu Plotkara

Dodam, że serial oglądałam lata temu ale jakoś dziś mnie natchnęło żeby w końcu dowiedzieć się pewnej frapującej mnie rzeczy. A mianowicie czy Dan od samego początku miał być plotkarą? Czy tak było w książkach? bo każdy przyzna, że to jest po prostu tak nielogiczne i głupie i nie trzyma się kupy...a może w trakcie przedostatniego/ostatniego sezonu scearzyści stwierdzili, ze yolo, niech Dan zostanie plotkarą?

jeśli był już taki temat to sorry ale nie chciało mi sie przekopywać całęgo forum

ocenił(a) serial na 10
jasmina_fw

w książce nigdy nie odkryto kto jest plotkarą i bardzo liczyłam, że w serialu będzie tak samo, ale cóż ;/ na początku bardzo mi sie nie podobało, że Dan nią jest ,(hahah pamiętam tą złość) ale tak z perspektywy czasu patrząc to to nawet nie jest aż takie straszne zakończenie (wystarczy chociażby spojrzeć co w takim Pertty Little Liars się dzieje xd) ale jakoś do teraz mam wrażenie, że scenarzyści jakoś dopiero w końcowych sezonach stwierdzili kto będzie plotkarą, bo czasem to serio nie ma najmniejszego sensu, patrząc na jego zachowanie xd

ocenił(a) serial na 8
Tibby1996

i powinno zostać tak jak w książce! Dan jako plotkara to jedno z najgorszych zakończeń wszystkich seriali jakie oglądałam.

a to co się dzieje w Pretty Little Liars przechodzi wszelkie granice absurdu, dlatego też zakoczylam oglądać ten kuriozalny serial na 3 sezonie :p

ocenił(a) serial na 8
jasmina_fw

co do Dana jako Plotkary to zaczęłam oglądać od początku serial i w odcinku pilotowym kiedy jest wstep w ktorym plotkara mowi o tym ze Serena wrocila do miasta i jest tekst ze nikt nie wie kim jest Plotkara pokazuja Dana siedzacego przed laptopem. Po tym jest napis gossip girl i zaczyna sie odcinek

ocenił(a) serial na 10
zrodlana_woda

Też to zauważyłam! Ale inne rzeczy są małorealistyczne. Dan byłby aż taką świnią żeby upokarzać własną siostrę na Plotkarze? Czy żeby całe UES miało się dowiedzieć, ze mają z Sereną rodzeństwo? Musiałby chyba mieć rozdwojenie jaźni. Bardzo nieprzemyślane jest pokazywanie Dana jako plotkary.

ocenił(a) serial na 8
breakeven

I jeszcze to o straceniu dziewictwa przez Jenny z Chuckiem

ocenił(a) serial na 7
zrodlana_woda

To było wyjaśnione przez Dana w serialu, podzielił się tym jako Plotkara za zgodą, a wręcz namową Jenny, która o wszystkim wiedziała.

ocenił(a) serial na 8
fattrice

a no to w porządku. nie da się wszystkiego zapamiętać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones