Plotkara
powrót do forum 4 sezonu

Sezon 4

ocenił(a) serial na 10

Czy będzie wyświetlany sezon 4 na tvn7 ?? :)

ocenił(a) serial na 7
kiniia

Też właśnie się nad tym zastanawiałam pewnie zależy jaka jest oglądalność jeżeli duża to może zdecydują się na kolejny sezon...:)

ocenił(a) serial na 10
Mrasiunia97

no mam nadzieje. :) Żeby przynajmniej jeszcze ten 4 był. chociaż mogliby też 5 puścić ale wątpie. :(

ocenił(a) serial na 7
kiniia

W tv dużo lepiej się ogląda niż w necie jakość i w ogóle :)

ocenił(a) serial na 10
Mrasiunia97

zgadzam się z tym. dl wolałam poczekać jak bd leciał w tv ale jak nie to juz nie bd miała wyboru i bd ogl na necie...

ocenił(a) serial na 10
kiniia

Dwukrotnie już serial ten był emitowany przez tvn (albo i więcej) i niestety zawsze kończył się sezonem trzecim (nie wiem nawet czy w wakacje nie przerwano emisji w trakcie jego trwania) więc nie liczę na to, że tym razem wykupiono dalsze sezony, ale chciałabym się mylić ;)

ocenił(a) serial na 10
maarzenaah

no wiem że był kiedys puszczany bo wtedy tez go oglądałam. to chyba było z rok albo 2 lata temu w wakacje. :) no mozliwe ale mam cały czas nadzieje ze teraz juz jest zrobiony 6 sezon i poszerzo go w tv chociaż do tego 4 :)

kiniia

No niestety, 4. sezonu nie puszczą, zakończą jak zawsze na 3. Widocznie tvn wykupił tylko 3 sezony i nie ma zamiaru puszczać następnych. Szkoda, bo też wolę oglądać w tv, chociaż oczywiście sezony 4, 5 i 6 obejrzałam już online, ale fajnie byłoby zobaczyć je jeszcze raz właśnie w telewizji.
Co prawda wiem, że na AXN spin leci 4. sezon obecnie, ale nie mam tego kanału.

ocenił(a) serial na 10
martuskaf

jejku . a miałam taka nadzieje że jednak puszczą. :(
no ja tak samo nie mam tego kanału. :/

ocenił(a) serial na 10
kiniia

axn spin ma transmisję online ;)

ocenił(a) serial na 10
maarzenaah

to nie wiedziałam . :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones