Plotkara
powrót do forum 4 sezonu

naprawdę uwielbiam plotkarę ale sezon 4 coraz bardziej zawiewa nudą.... nie ma
porównania do pierwszych dwóch sezonów w których roiło się od intryg, a widz był
zaskakiwany na każdym kroku. Mam nadzieję że wkrótce coś się zmieni....

ocenił(a) serial na 8
stokrootka

Jeszcze jakoś pierwsze 11 odcinków nie odczułam tego ale po tej całej przerwie jakoś mnie to trochę wkurza choć teraz 14 odcinek zapowiada się być trochę bardziej interesujący ;p

stokrootka

zgadzam się niestety...

stokrootka

Trzeci sezon też był początkowo nudny, dopiero w połowie zaczęło się dziać, a finał był... wow, niezwykły! Trzymał w napięciu. Mam nadzieję, że z tym też tak będzie.
Mi właściwie się podoba, tylko nie popieram pomysłu scenarzystów co do Blair i Dan'a... ;/

P_Halliwell

a ja zdecydowanie popieram! to jeden z niewielu wątków, które trzymają mnie przy tym serialu ;)

Kelia

mam nadzieję że nie robicie sobie nadziei co do tego że mogą być razem??? Bo to niemożliwe, w grę może wchodzić co nawyżej przyjaźń ;D

stokrootka

11 odcinków 4 sezonu, naprawdę mi się podobało. Motyw wojny Blair kontra Chuck, a potem ten wybuch emocji. Kręcąca Juliet. No i potem jak się wszystko wyjaśniało. Teraz 12 i 13 nuda. Nie ma jakiejś ciągłości, mało intryg z których słynie ten serial, mam nadzieję, że to chwilowy zastój.

ocenił(a) serial na 7
Magoria

taaak, ten serial już się wypala, widać brak pomysłów , mogli się kierować książkami a nie ;D

Kelia

Kelia-mnie też trzyma ten wątek! Jestem wielką fanką Chucka i Blair razem. Ale Blair i Dan, kurcze podoba mi się perspektywa takiej pary, chociażby na trochę. Jest chemia, wiele ich łączy i sam fakt jak siebie nienawidzili na początku. Naprawdę ciekawe! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones