PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019065}

Pożreć bogatych: Saga GameStop

Eat the Rich: The GameStop Saga
6,3 477
ocen
6,3 10 1 477
Pożreć bogatych: Saga GameStop
powrót do forum serialu Pożreć bogatych: Saga GameStop

Całość można wytłumaczyć w ciągu 15 minut, a tu trwa to zbyt długo - niestety - taka natura produkcji na Netfliksie - dużo wody, mało treści. Całość oceniam po 2 odcinku i jestem ciekaw jaki będzie wydźwięk i kto będzie zły.

Większość wypowiadających się mówi, że się nie zna i kupuje, bo inni kupili. Genialna strategia.

Prawdziwy powód zainteresowania tą firmą przez ludzi z Reddita został przedstawiony, ale polskie tłumaczenie jest złe do tego skupiąją się na kwiatach po uśpieniu kota (powiedziano o tym więcej) niż o przyczynie wybrania akurat tej spółki. Muszę jeszcze obejrzeć do końca, by mieć jasność.

użytkownik usunięty

Jestem w 1/3 cz. 3, czyli mało zostało, a więc:
- źli są ludzie z Reddita - urosło bardzo, przestało rosnąć, ludzie stracili;
- ludzie z Robinhooda zatrzymali handel - są dobrzy;
- wielkie fundusze są wiarygodne - straciły masę kasy, przesadzili z shortami, ale są ok;
- wielkie fundusze mogą namawiać do zakupów;
- mali gracze nie;
- najgorszy czarny charakter - DFV czy ryczący kotek - zainwestował i chciał, żeby rosło do tego - miał licencję maklerską.

Zdecydowanie odradzam. Chyba, że ktoś nie chce się dowiedzieć co było przyczyną tudzież chce się powkurzać na wielkie fundusze, że opowiadają takie brednie.

użytkownik usunięty

Ok, skończyłem:
- Robinhood/Citadel - są trochę źli;
- wielkie fundusze są ok.

Nie polecam.

Tylko czemu wszedzie widze ze akcje GameStop maz to byly warte okolo 60$.a tu doszly do 500$ za akcje

ocenił(a) serial na 6
Styk_25

Bo spółka zwiększyła czterokrotnie ilość akcji (split 4/1), żeby poprawić jej płynność. Wartość spółki pozostaje taka sama, ale jest teraz więcej akcji w obrocie. Ceny historyczne pokazują dane uwzględniając splita przed faktycznym splitem ;)

ocenił(a) serial na 7

To oglądaj 15-minutowe filmiki na tubie zamiast seriali dokumentalnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones