PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10035738}

Po obu stronach otchłani

Zwei Seiten des Abgrunds
6,3 396
ocen
6,3 10 1 396
Po obu stronach otchłani
powrót do forum serialu Po obu stronach otchłani

Pomocy

ocenił(a) serial na 8

Czy ma ktoś więcej informacji na temat tego serialu? Kiedy nowe odcinki, sezony ja nie mogę nic znaleźć. A po sześciu odcinkach czuję mocny niedosyt i czekam z niecierpliwością na więcej

Spodnie_w_krate

Niby wszystko fajnie ale... Jaka dziewczyna mogła by się spotykać się z morderca siostry - wiedząc o fakcie oraz że za to siedział. To jakoś średnio rzeczywiste. Aż takich idiotek raczej nie ma na świecie...

ocenił(a) serial na 8
Magda_Pawluk_filmweb

Nie wiem czy istnieją takie idiotki czy nie, chociaż patrząc co dzieje się teraz na świecie, różnie to bywa i nie zdziwiłaby mnie taka akcja.
Dla mnie ten serial jest wciągający, tajemniczy i dawno takiego serialu nie widziałam, także "wątek" czy to jest rzeczywiste czy nie, nie ma znaczenia :)

ocenił(a) serial na 7
Magda_Pawluk_filmweb

Kobiety bywają dziwne biorąc pod uwagę że piszą listy miłosne np do seryjnych morderców. Spotykają i umawiają się z mężczyznami w więzieniach więc przykład nastolatki zakochanej w mordercy swoje siostry jest aż tak absurdalny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones