PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752792}

Po prostu Maria

Simplemente María
6,9 299
ocen
6,9 10 1 299
Po prostu Maria
powrót do forum serialu Po prostu Maria

PREMIERA 5.09 NA TV4

ocenił(a) serial na 3

Simplemente Maria zagości u nas na TV4 od 5.09. o godz 17 pod tytułem Po prostu Maria ;)

Reina_5

Obsada nawet ciekawa,ale się zawiodłem na TV4,ponieważ spodziewałem się,że w wrześniu puszą serial Tres veces Ana http://www.filmweb.pl/serial/Tres+veces+Ana-2016-765011 ;/.

ocenił(a) serial na 3
jazdowicz2666

Też się zawiodłam. Zdecydowanie bardziej ucieszyłabym się z Lo imperdonable ze względu na Ane i Ivana ale nie ukrywam że liczyłam na TVA ;) Dobrze że ma tylko 127 odcinków no i gra w niej Jose Ron oraz Ferdinanda Valencie;)

Reina_5

Dokładnie,ja też zaraz po Ana czekałem na Lo ipm.ze względu na Ane i Ivana właśnie :P.Odcinków faktycznie ten serial nie ma za dużo i cieszy jedynie mnie że zagra w nim właśnie wymieniony przez ciebie Ferdinando Valencia,ponieważ bardzo go polubiłem za jego role scorpiona w serialu,Za głosem serca ;).

jazdowicz2666

tak, jako skorpion był boski :)

darjaa

Tak,ja go jako scorpiona i sługusa Pedro bardzo lubiłem :D

jazdowicz2666

a była gdzieś sugestia, że puszczą ten serial > ja też czekam, aż go wyemitują w Polsce :)

darjaa

Sugestii chyba nigdzie nie było,ale skoro w USA ten serial bije rekordy popularności już od dłuższego czasu,to spodziewałem się że w końcu u nas też go puszczą ;).

jazdowicz2666

ale on chyba w Meksyku cały nie został wyemitowany, premiera była 23 maja .

darjaa

Racja,według FW w Mexyku serial ma się zakończyć 24 października,ale i tak TV4 mogło wykupić serial i puszczać od 1 odc.z opóźnieniem tak jak inne seriale :).

ocenił(a) serial na 5
jazdowicz2666

Pomazyc zawsze mozna :D

ocenił(a) serial na 5
Reina_5

Jak zwykle wybrali telenowele w której grają ci sami aktorzy co w poprzedniej telenoweli co dawali.

dominik1989

Tres veces Ana miała dopiero premiere w Meksyku, więc u nas nie pojawi się zbyt szybko, może rok jeśli w ogóle. Obstawiam że jeśli nawet to raczej Puls ja wykupi, tv4 to ma ostatnio same gnioty, mam nadzieje że ta nie będzie durna.

ocenił(a) serial na 5
ewelina84

Na puls nie liczcie pewnie jak skończą moje serce bije dla Loli bedą dawać jakiś turecki albo Telemundo. Chociaż telemundo telenowele bardziej mi się podobają od televisy. Jest tam inaczej prowadzona akcja tak bardziej kryminalnie i więcej się dzieje.

dominik1989

moją puścić powtórki kontraktu na miłość - turecki serial i dać drugi sezon tego i sezonu na miłość..., ja bym była za tym by puls nie kupował tych lepszych telenoweli, bo tak zmieniają godziny emisji, że szok, np godzina za głosem serca 5 razy...

ocenił(a) serial na 5
darjaa

chyba zrezygnowali z miłości na kontrakt bo lombard dają chyba puls powoli rezygnuje z telenowel. Bo co raz więcej programów zagranicznych mają.

dominik1989

W poprzedniej, czyli we włoskiej narzeczonej to grał tylko Jose Ron.

ocenił(a) serial na 5
ewelina84

nie tylko on ale przypomnij sobie telenowele które leciały przed włoską narzeczoną nazwiska się potarzają. A we włoskiej dwóch grali jeszcze ten mały szczyl ze Zbuntownych gra ale później wchodzi do akcji. Zawsze patrzą na nazwiska czy się powtarzają.

ocenił(a) serial na 5
ewelina84

A ile gra znanych z telenowel na TV4 gościnnie. Nawet gra gejas z Prawdziwego uczucia które dawali akurat na TV6.

ocenił(a) serial na 5
Reina_5

Już w poniedziałek się zacznie ;). Ciekawe czy coś dadzą z televisy po moja nadzieja. Czy znowu dadzą Dom nie do poznania.

ocenił(a) serial na 3
dominik1989

Podobno jeszcze tej jesieni ma się pojawić u nas Un camino hacia el destino ;) Jeżeli chodzi o powtarzające się nazwiska to jest prawda ale są wyjatki np Moja nadzieja w ktorej żaden z aktorow nie pojawil się do tej pory w zandej z telek co byly u nas emitowane ;)

ocenił(a) serial na 5
Reina_5

Nie zgodzę się tym jedno nazwisko znalazłem. Tylko że to nie produkcji televisy a argetyńskie u nas rzadko są.

ocenił(a) serial na 5
Reina_5

Super obsada, ale i tak nie wiem czy będę oglądał jak dadzą zamiast mojej nadziei. Bo mam zasadę, że oglądam tylko 1 telenowele. Teraz ostatnio jednak zmieniłem zasadę, że nie oglądam dwóch telenowel tej samej produkcji. Bo obecnie oglądam Telemundo na pulsie która oglądałem ją jednocześnie z Włoską narzeczoną. A wcześniej też mi się zdarzyło oglądać Telemundo i televiso jednocześnie, ale puls zdjął z anteny, a była nawet całkiem ciekawa Santa diabla miałem w necie oglądać, ale mi się nie chciało. Jakby się pytała czemu akurat te telenowele telemundo to jestem fanem Roberto Mateosa a on ma podpisany kontrakt z Telemundo. Chociaż w televisy też mu się zdarzało zagrać ale akurat ostatnia telenowela z jego udziałem chyba nie wyszła za bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones