Pod osłoną mroku
powrót do forum 3 sezonu

Pierwsze dwa sezony były świetne (drugi nawet wybitny). Niestety trzeci wypada na tym tle bardzo, bardzo słabo. Fabuła kompletnie nie wciąga. Sezon opowiada w zasadzie dwie historie nieudolnie ze sobą powiązane. Do tego kiepskie nawiązanie do poprzedniego sezonu poprzez fobie Louise. Boi się, że śledzi ją morderca, ale nie boi się zamieszkać na farmie z podejrzanym właścicielem i jego psychiczną kochanką. Do tego policjant, który ciągle cieszy się jak rusek na rowerze. Nie da się tutaj wyczuć klimatu typowego dla skandynawskich produkcji. Mam nadzieję, że to już jest koniec tej serii, bo skoro już teraz jest źle...

me_how1916

Zgadzam się w 100%.

Dziwnie jest opowiedziana ta historia w 3 sezonie, choć niby na koniec wydaje się wszystko logiczne.

Co mnie najbardziej poruszyło (być może się mylę i to przypadek), to celowe "mylenie fabuły". Minęły 3 lata, pojawia się aktorka podobna do Marii. Myślisz, dziewczyna się pozbierała, zmieniła fryzurę. Nie dowiadujemy się w sumie od razu czy Bjoern zginął, po czym w następnych odcinkach pojawia się podobny aktor na wózku. Dziewczyna opiekuje się nim, nadal nie wiadomo kim są. Może to Maria i Bjoerne. PUDŁO! To Alberta i Victor... Dziecko może żyje i zostało porwane na farmę. PUDŁO! Porwała ją pielęgniarka.

Jak dla mnie za dużo tego.

me_how1916

zgadzam się. Dwa pierwsze sezony bardzo dobre, szczegolnie drugi ale ten trzeci wypada na ich tle blado, mało wciągający i ogólnie jakis taki bez składu i ładu jakby robiony od niechcenia aby tylko odbębnić. Przemęczyłem go na raty ze względu na poprzednie serie. Sam sezon tez jest jakby podzielony na dwie częsci które praktycznie łączy tylko miejsce akcji. 

ocenił(a) serial na 7
me_how1916

Mega nudny 3 sezon.
1 i 2 to 7/10
3 sezon 2/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones