PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691117}

Pojedynek na życie

Chasing Life
7,6 2 229
ocen
7,6 10 1 2229
Pojedynek na życie
powrót do forum serialu Pojedynek na życie

Od śmierci Leo (co było dla mnie zaskoczeniem) serial robi się coraz bardziej przewidywalny. Niby obserwujemy cierpienie April po stracie męża, a jednak bohaterka już zaczyna odbudowywać relacje ze swoim byłym. Choroba jest w ogóle jakąś namiastką, ciężko chora wygląda obłędnie i kwitnąco. Myślę że w prawdziwym życiu tak poważnie chora osoba, która traci miłość swojego życia tuż po ślubie, byłaby w tragicznym stanie. Wiem, to tylko serial ale jednak jeśli podejmuje się ktoś takiej tematyki, powinien być bardziej konsekwentny. Szkoda że historia jest na tyle przewidywalna i każdy wie że April i Dominic, znów będą razem. Żadnych zwrotów akcji, nawet wielka tajemnica Carverów , która trzymała w jako takim napięciu spaliła na panewce. Scenarzystom brakuje pomysłów. Zamiast choroby Thomasa można by uknuć jakaś intrygę, w którą wplątał się nieżyjący bohater. Zamiast powtórki z teamu April-Dominic można by do obsady włączyć jakiegoś nowego "przystojniaka", który zawładnąłby sercem dziewczyny. Można by pójść dalej, April odkrywa że jest w ciąży z Leo. Chora a jednak zdarzył się cud i to w najmniej odpowiedniej sytuacji, ale przecież w prawdziwym życiu takie rzeczy się zdarzają. Dylemat postaci, donosić ciążę czy usunąć. Jest tyle możliwości, zamiast długiego wstępu do oczywistego...

ocenił(a) serial na 7
Katerinaxoxo

Ciąża to całkiem niezły pomysł i masz rację w życiu(i filmie) tak bywa... jak w, "Nad życie". Dominica nie trawie, więc niech spada. Może sprawa Carver`ów nie jest taka jasna jak się wydaje, może George kłamał, żeby zataić coś większego? I jeszcze jedno - Brenna. Jak by teraz wróciła Greer, było by idealnie :)

Katerinaxoxo

Jak dla mnie ten serial był od początku nieskomplikowany i przewidywalny łącznie ze śmiercią Leo (zawsze wydawało mi się że to jego uśmiercą) i myślę, że ten serial powinien zmierzać ku końcowi. Zasługuje na porządne, przemyślane zakończenie z odpowiednim przesłaniem, a nie jakąś niekończącą i wymuszoną telenowele.

Uważam, ze April mimo wszystko powinna "skończyć" z Dominicem (on zna jej życie i wie przez co przeszła), jeśli bedą chcieli ciagnąć ten serial na kilka jeszcze sezonów to na pewno wprowadzą nowych facetów dla April, a to tylko komplikacje(ciężko będzie się komuś związać z chorą osobą i przechodzić to wszystko od początku z nią). i takie błędne koło.
April i Leo mieli łatwiej, bo oboje byli chorzy.
To prawda, że April dobrze wygląda i szybko doszła do siebie po śmierci męża, ale może w tym cały sens serialu, by pokazać ze mimo wszystko trzeba żyć dalej i mieć jakiś cel.
Mam jedynie nadzieje, że przed zakończeniem serialu zamkną wszystkie wątki bohaterów:)

ocenił(a) serial na 9
Katerinaxoxo

ABC postanowiło anulować serial "Chasing Life" po dwóch sezonach.

ocenił(a) serial na 8
angelnamed1990

Słodko-gorzki finał serialu. Niby w miarę domknięty (jedyne, co mnie będzie męczyć, to jak zakończyliby wątek wujka George'a i co postanowi Beth w związku z dzieckiem), ale pozostawia pewien niedosyt. Szkoda, ale i tak cieszę się, że nie skończyli tego serialu jakimś cudownym uzdrowieniem April.

ocenił(a) serial na 9
angelnamed1990

Naprawdę? O nie ;/

angelnamed1990

naprawdę? czy to potwierdzone info? jak dla mnie serial nie ma zakończonych wątków, może jednak coś jednak jest?

spychalka_2

faktycznie. jak podaje "wikipedia" serial został zakończony 28.09.2015r. szkoda, że nie zostały zamknięte wątki... każdy z nas musi pobudzić wyobraźnię i zakończyć tą historię według własnego uznania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones